Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ilyen szomszéddal mit tennél?

Az ilyen szomszéddal mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha megy valahova, nyomja a dudát, most fél 7-től fűkaszál, és mindehhez vigyorog, hogy milyen jó poén.

Pedig eléggé sűrűn lakva vagyunk, vannak itt idősek is, 87 éves nénike, meg pl nagyanyám, stb.



2018. aug. 5. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem hangoskodik este 10 és reggel 6 között, jogilag nem tehetsz semmit. Egyébként nem lehet hogy azért nyír hajnalban füvet, mert akkor még nincs olyan meleg vagy esetleg be kell érnie munkába?

A dudálást meg beszéld meg vele, hogy téged zavar és intelligens ember módjára kérd meg hogy ne tegye. Ennyi.

2018. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs ilyen, hogy este 10-reggel 6-ig csendháborítás. Viszont ez még nem a "feljelentem" kategória szerintem. Beszélj vele, hogy legyen másra is tekintettel. Ha jó fej, megérti majd.
2018. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, autó dudát településen belül csak vészhelyzet esetén szabad használni.

A fűnyírást nézd meg, hogy önkormányzati rendeletben esetleg írnak-e valamit az efféle tevékenységekről, mert előfordulhat, és ez településenként eltérő lehet.

2018. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármikor feljelentheted, nincs időhöz kötve.


A dudálás alapból szabálysértés, csakis indokolt esetben használhatná.

2018. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap fél 7-től NEM lehet fűkaszálni, tkp vasárnap nem végezhető semmilyen zajos tevékenység.
2018. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, úgyis költözés lesz a vége, Baranya megyei problémás településről van szó....
2018. aug. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!