Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért egyre gonoszabbak az...

Miért egyre gonoszabbak az emberek?

Figyelt kérdés
Régen csak érdekből volt valaki gonosz. De ma úgy látom hogy sok ember alapból rosszindulatú, ha lehet egy kicsit gonoszkodni azonnal lecsap. Ablakos vagyok, tegnap egy lépcsőházi ablakot javítottam reggel 9kor, csak a közös képviselőt 3-an hívták hogy mi ez a lárma, azonnal hagyjam abba, a köztereseket is rám hívták, mert a füvön parkoltam (nem volt sehol hely). 10 éve félévente ha kifogtam ilyen rosszindulatú buta embert de most minden hétre jut 2-3.
2018. aug. 7. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én azt tapasztalom, hogy sokan fittyet hánynak a közlekedési szabályokra, például parkolás tekintetében. A közös képviselőt nem feltétlenül a lárma miatt hívták. Lehet, hogy csak tudni akarták, mi történik, nem egy tolvaj viszi-e el éppen az ablakukat.
2018. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Boldogtalanok,nem elégedettek a saját életükkel,és ezt másokra vetítik ki,másokon vezetik le....Legalábbis az én ismerősi körömben ez igaz.
2018. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Végidők vannak. A világi emberek egyre egoistábbak, egyre gonoszabbak, egyre írígyebbek, és egyre szexhajhászósok lesznek. Ez még csak most indult igazán, tehát mégrosszabb lesz.
2018. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
3as ott a pont! Én is ugyanezt gondolom. Vége lehetne már ennek. :(
2018. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Én azt tapasztalom, hogy sokan fittyet hánynak a közlekedési szabályokra, például parkolás tekintetében."


Nem tudok 80 kg felszerelést 3 utcával arrébbról odavinni egyedül. Meg ha kell valami az autóból nem hagyhatom ott a felszerelésem mire átfutok 3 utcát. Ha mindent szabályosan csinálnék akkor 3 nap lenne egy 3 órás munka, akkor meg az lenne a baj. Meg nem fizetnének érte többet.

2018. aug. 7. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az alábbiakat tudom javasolni:

1. Felveszel segédmunkást, aki cipeli a holmid.

2. Kérsz közterületfoglalási engedélyt.

3. Elmész a Tescóba árufeltöltőnek, és nem lesz parkolási gondod.

2018. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na most: lépcsőház ablakát cisnáltad, ergo erre elméletileg egy ház közös képviselője adhat megbízást.

A közös képviselőtől az lenne a minimum, hogy:

1) értesíti a lakókat, hogy ekkor és ekkore zajos munkát végeznek, így mindenkinek kuss van

2) a bejárathoz legközelebbi parkolóhelyet, ahol szabályosan megállhatnál, fel kellene hogy szabadítsa erre az időre (tudom, semmi nem kötelezi erre... :( )

3) szerződést írtok a munkára, amiben kiköthetnéd például ezt is, így ha

megbirságolnak, te verhetsz rá többször annyi kártérítést.


Amiket fent leírtam, az nem rosszindulat, mindössze elővigyázatosság, és szerintem az, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe, megér annyit, hogy adót fizess utána.

2018. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy mai találmány a gonoszság. A múlt században zsidókat lőttek a Dunába, meg egymást súgták be a szomszédok / barátok / családtagok.
2018. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te ne vedd fel, itt a KÖZÖS KÉPVISELŐ dolga lett volna tájékoztatni a lakókat. Hogy ő elelejtette, vagy leszarta - nos, megmondhatod a nyiákolóknak, hogy kinél tegyene panaszt, de téged hagyjanak békén.


Mellesleg, ha a házirend szerinti időpontban dolgoztál, akkor pláne ne nyávogjanak.


A parkolás az kellemetlen, mert de, cipelned kell a 40-50 kilós cccokat, ha nincs értelmes parkolóhely - apám csőszerelő, néha neki is 2-300 méter a parkoló, plusz emelet a kazánokkal, szerszámosládával, stb.

2018. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Felveszel segédmunkást, aki cipeli a holmid."


Plusz bruttó 15000 forint lenne per nap. Ingyen nem dolgozok...


"Kérsz közterületfoglalási engedélyt."


3 hét mire kiállítják és 1000 ft/nm áron van. Ráadásul ha kérek semmi sem garantálja hogy szabad lesz a parkoló mire odaérek, mert ők nem kerítik el.

2018. aug. 7. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!