Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Van itt valaki, aki hazaköltözött több év utàn külföldről? Jó döntés volt, nem bàntad meg?

7 éve èlünk külföldön. Honvàgyam van. De nem tudom itt hagyni az itteni èletem, amit eddig felèpítettünk. Illetve félek, hogy otthon nehezebb lenne.

2018. aug. 8. 16:50  Privát üzenet  

A válasz

Nincs az az isten, hogy hazamenjünk.

1. fizetés - a mostani 5000 chf/hó helyett kapnék 200 ezret sem (diplomás ápoló)

2. közlekedés - egy kalap szar, BKK, MÁV egyre megy

De sorolhatnám még, miért NEM fogok hazaköltözni.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 9. 13:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, engem is ez tart vissza. De Hàt a honvàgy....

# 2/2Időpont 2018. aug. 9. 14:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem elhamarkodott döntés?
Melyik lenne a jobb döntés? Iskola vagy ágy?
Én nem szeretnék semmit sem csinálni dolgozni se pedig emberi közösségbe nem vágyok akkor dögöljek meg!?
Megkéne tennem? Ez a helyes döntés?
Hogy hívják azt a betegséget, amikor valaki racionáli sés okosan gondolkodik, de nem tud dönteni, mert sérült az az agyterülete?
Hogy hívják azt a betegséget, amikor az ember azt se tudja eldönteni, hogy melyik kezével fogja meg a kilincset és napokat képes előtte állni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!