Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki akarnak túrni az albérletem...

Ki akarnak túrni az albérletemből? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyjából velem egykorú nő (én 26F, ő mittudomén 25-26N) akivel nagyon elromlott a viszonyunk manapság.

Azt tudni kell, hogy én már több mint 1 éve itt lakom, ő csak pár hónapja költözött be. Nem azt mondom, hogy én vagyok a főnök a házban, de szerintem nagyobb a szavam.

Szóval manapság elkezdett mindenért engem cseszegetni, meg okolni, és van egy olyan érzésem, hogy ki akar túrni a házból.

Tisztaság a közös helyiségekben egyre rosszabb, annak ellenére, hogy heti 2x takarítónő is jön!

Legutóbb, például beszólt, hogy engem sosem látott pórszívóval a kezembe, de tudta pontosan, hogy hétfő van és akkor jön a takarító.

A konyhában például én szinte nem is járok, mert mikrós kaját csak felmelegítem, és a szobámban eszem meg, ők meg állandóan a konyhába főzőcskéznek, akkor én miért takarítanám annyit a konyhát, mint ők?

A többi lakótársat is elkezdte szépen lassan ellenem hangolni. Van egy szintén nálam fiatalabb pár, a sráccal mindig is jó volt a viszonyom, vele vettem ki az albérletet, de a múltkor azt mondta, hogy ha valami nem tetszik menjek el innen.

Van még egy pasas, aki nagyrészt vidéken van, de őt nem érdekli semmi.

Elkezdett rólam kamu híreket terjeszteni, például múltkor fürödtem, és sz@r a bojler, és ha valaki mosogat, akkor elmegy a melegvíz. A lány tudta jól, hogy zuhanyzom, erre elkezdett mosogatni, én magamra terítettem a törölközőt, mos mondtam neki, hogy fejezze be később. Ezt ő úgy adta be a többieknek, hogy én "meztelenül ordibáltam vele" és ezt így sírva.

Ilyeneket mond rólam, hogy én alkoholista vagyok, pedig nem is igaz, csak a vébé alatt átszokott jönni egy haverom meccset nézni, akivel sörözni szoktunk.

Azt figyelgeti, mennyi sörösdoboz van a szelektívben.

Egyik alkalommal, el akarta zavarni a haveromat, mert "az lett megbeszélve hogy ez nem egy partiház"

Hát azért messze volt a partitól...

Akkor egyszer zuhogott az eső, és én kinnt cigiztem a bejárati ajtó felett van egy kistető és az alá bújtam be az eső elől, ami pont az ablaka mellett van. Ő ezt úgy adja be a többieknek, hogy egész éjszaka cigifüstben kell lennie, nem bír aludni, amikor csak 1x vagy 2x történt meg.

Van egy barátnője, akinek azt mondta, hogy én rányomultam 1x, ami úgy történt, hogy amikor még jóban voltunk, el voltunk egy buliba közösen, ahonnan ketten jöttünk haza, és a szobájában folytattuk az ivást, kb ez történt, ott megöleltem,de utána tényleg soha semmi nem történt. De ezt terjeszti rólam.

Én is tudnék terjeszteni, mert már nem számolom hány pasi volt ott, akik nem sakkozni jöttek... de ő "szingli".

Mindegy nemtudom azon gondolkozom elköltözöm....

az a barátnője is kérdezgeti meddig tervezem itt lenni, mert kiadó szobát keres, ebből is tudom, hogy a barátnője miatt akar kitúrni.

Ezt olyan igazságtalannak érzem, és nem tudom megvédeni magam, meg már nincs mellettem senki...

Vélemény? Nem kéne hagynom magam nem? Mit tehetek ez ellen?



2018. aug. 10. 16:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja és azt hozzátenném, hogy 19 éves korom óta albérletben lakom, sosem voltak különös gondjaim a lakótársaimmal, pedig laktam már kismillió ilyen-olyan emberrel.

Tiszta, rendszerető ember vagyok, sosem veszekszem vagy kiabálok senkivel...

26F

2018. aug. 10. 16:19
 2/13 Metionin ***** válasza:
98%

Hagyd ott őket a pcsába. Most nyár van, hamar találsz megfelelő másik albérletet. A főbérlőnek meg nyugodtan meg lehet mondani hogy azért mész el, mert a csaj elviselhetetlen és valótlan dolgokat terjeszt rólad.

Amúgy marha sok élete lehet a csajnak ha azt figyelgeti hogy hány sörösdoboz van a szelektívben :D

2018. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ezaz. Amúgy marhára nem érdekli, felőle bele is fulladhatnék az alkoholba, legalább megüresedne a szoba.

Csak kell valami, amibe bele kössön.

2018. aug. 10. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Na nehogy már te költözz el egy ilyen banya miatt. Csapj vissza, pl. amikor azt terjeszti, hogy alkesz vagy, mutass rá, amire előző, hogy milyen gáz már, hogy ennyire nincs élete, hogy a dobozokat számolja :D Mondd neki, hogy ha ennyire szeret kukázni, dobtál ki használt alsóneműt is, nézze meg, jó-e rá. Ha azt terjeszti, leszbi vagy, mondd, hogy "jó lenne, mi? a pasik már mind megvoltak ebben a városban, hogy nem találsz újdonságot?" Az ilyeneknek vissza kell beszélni, akkor állnak le, ha emberükre akadtak.
2018. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na ja amúgy fiú vagyok, de mindegy. Ezért is esélytelen vitát nyernem ellene...

Meg nem is akarok állandó harcban állni, milyen élet az ilyen. mindenki nyugalmat akar legalább az otthonában. Ezért rossz dolog az albérlet :/

2018. aug. 10. 20:24
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

"Na nehogy már te költözz el egy ilyen banya miatt."


Pedig muszáj lesz. Persze az embernek előjön ilyenkor az egója, meg szar dolog albérletet keresni. De még mindig jobb váltani mint háborúban élni idegenekkel a lakáson belül.

2018. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
ja bocs, az vezetett félre, hogy csajok általában más csajokkal szemben szokták elővenni a p|csaüzemmódot :D hát akkor tényleg nehezebb, mert hazudhatja, hogy megverted :/ A tulajjal nem tudsz beszélni? Ha régebb óta vagy ott, hátha téged már kedvel.
2018. aug. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pipas Pisti ***** válasza:
95%
Látványosan keress másik albérletet, ha tudsz. A helyzet csak fokozódni fog. Nem szép, de ha a többiek nem állnak ki melletted, akkor semmi esélyed nincs, ha elmész akkor majd másra száll rá és megízlelik amit kaptál tőlük.
2018. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tudom, csak nehéz leírni, mert szeretek itt lakni, a társaság is jó, meg gyönyörű ház egy albérlethez képest, és nem drága stb stb.

Most kereshetek újat, amiben ki tudja kik lesznek...

Mert mindenki azt hiszi, együtt lakni másokkal, olyan, mint a jóbarátok sorozat, nagy buli az egész, de k.vára nem így van a való életben.


Épp ezért idegesítő, hogy egy ember miatt most szedhetem a sátorfámat. Vagy ott lesz a levegőben a feszültség...

2018. aug. 11. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Miért a kérdezőnek kéne menekülnie?

Légy férfi, ne hagyd magad! Üldözd el te ezt a frigid pnát!

Terjeszd el róla, hogy azért ilyen veled, mert le akart cummantani, te meg elhajtottad, mert büdös volt a szája.

2018. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!