Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kőszegen vagy Kecskeméten...

Yxw kérdése:

Kőszegen vagy Kecskeméten lehet jobban élni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Kecskeméten nagyon jó élni én is itt élek. Jó hely..
2018. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Kőszegen még nem jártam ezért nincs ösdzehasonlítási alapom.Kecskemét az utóbbi 10 évben rengeteget fejlődött, élhető,szerethető bár néha túl sok.Viszont Kőszeg és Vidéke mindig is vonzott.
2018. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzed van és milyen környéken tudsz házat/lakást venni. Kecskemét nagyobb város, több lehetőséggel, Kőszeg viszont az osztrák határ közelében van, tehát akár át is járhatsz Ausztriába dolgozni.
2018. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Kőszeg sokkal szebb, de kisváros. Viszont 18 kilométer a megyeszékhely, akár biciklivel is megközelíthető, munkahelyek, intézmények, szórakozóhelyek, kulturális- és sportlehetőségek vannak bőséggel. Saját határátkelőhelye van Ausztriába, oda is vidáman ki lehet járni dolgozni. Ha választanom kéne, habozás nélkül Kőszegre szavaznék.
2018. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kőszeg. Nagyon szép hely, jó levegő, rengeteg erdő, az osztrákok egy köpésre. Tengernyi munkalehetőség a közelbe.
2018. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Országlakó ***** válasza:
Hogyhogy jobban? Attól függ, kinek miért..
2018. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jót nevettem kőszegi SZÓRAKOZÁSI LEHETŐSÉGXDD már akinek a lepukkant kocsmába járás és az 1 évben egyszeri egyre inkább laposabb szüreti "vigasságok" annak számít, annak tényleg sok van... minden kultúra.. szegény várba akarnak minden ilyet belenyomni, ill amit a történelem ránk hagyott az maradt itt meg és megtekinthető, egyedül ez a szerencséje mi kis városunknak, hogy nagy múltra tekint vissza. Fejleszteni nem fejlesztenek semmit... 2 lehetőség van Kőszegen az Ausztria-lehetőség és a Szombathely-lehetőség. Ha nem múlt el az ember 55 éves akkor élvezhetetlen a város, jó várost nézni 1 délutánra csodálatos, meg a hegyekbe még 1 nap, de utána már unalmas lesz.

A környezete, hegyek, természet csodálatos és nagyon szeretem, de ezt nem veszem egy kalap alá magával a várossal.

2019. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!