Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Apámra rákattantak és nyomulna...

Apámra rákattantak és nyomulnak a szomszédasszonyok. Hogy verjük vissza az ostromukat?

Figyelt kérdés
Apám pocakos, ötvenes éveiben járó férfi. Azonban eszméletlenül formás, izmos, jó alakú lábai vannak, és ezt nyaranta mindenki láthatja, mert 80-as évekbeli retro sortokban jár ilyenkor. Ezt a nyarat nálunk tölti, vigyáz az unokákra, viszi őket játszótérre stb. Két özvegy szomszédasszonyunk is van, akik rákattantak apámra, folyton süteményt hurcolnak neki, és mindig bámulják a rövidnadrágos lábait (leginkább a lábai miatt zúgtak bele), paskolják a pocakját, hízelegnek neki. Apámnak ez már kényelmetlen, de nem meri megmondani a szipirtyóknak, hogy hagyják békén. Azt mondta, mi oldjuk meg helyette a problémát. De mi sem szeretnénk összerúgni a port a vén satrafákkal. Mit tegyünk?

2018. aug. 11. 16:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
De azért neki is hízeleg, hogy ennyire el vannak ájulva tőle a vén nyanyák. A múlt hétvégén a falunapra is direkt rövidnadrágban jött ki, pedig oda minden falubeli férfi kiöltözött. De apám lazán rövidnadrágban ment, mert ezek a vén meszelőrudak bebeszélték neki, hogy az "ilyen izmos lábakat nem szabad hosszúnadrág alá rejteni". Nem akarom, hogy a vén meszelőrudak hatása alá kerüljön apu.
2018. aug. 11. 17:19
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

*a vén nyanyák


Azok vele egykorúek, könyörgöm:xD Mennyi idős vagy?:D

2018. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
*Fuldoklom a nevetéstől:XDD
2018. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Én 34 éves vagyok. A meszelőrudak 55 körüliek. Már az akciós koporsókat kellene nézniük a reklámújságokban. Nem az apám virgácsait!!! Vén kéjenc, parázna némberek!!! Az egyik szerintem nem is hord melltartót!!!
2018. aug. 11. 17:25
 15/35 anonim ***** válasza:
14 akkor az a 1964-es korosztály, azok tényleg elég korcsok. Volt kolléganőm is, meg csomó ismeretségben is vannak, és tényleg nagyon gázosak:DD Fűvel-fával-bokorral is ha lehetne:D
2018. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ezek még a kutyát is megizélnék ... undorító nők! Az egyik nem hord melltartót, látszik, ahogy lóg a melle a blúz alatt. A másik meg éppen az ellentéte, az egyik nap még vasalódeszka, másnap meg már bögyei vannak, szerintem valamivel kitömi a jóval nagyobb melltartót. Apámat pont ez a "Bögyös Maca" bolondította meg, pedig mondtam apámnak, hogy nem igaziak azok a bögyök, ahogy a fogsora és a haja sem.
2018. aug. 11. 17:49
 17/35 anonim ***** válasza:
Apád hízzon lábra :D
2018. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Miért hízzon lábra? Olyan lábai vannak apunak, hogy bármelyik huszonévest legyőzné egy lábszépségversenyen.
2018. aug. 11. 18:03
 19/35 anonim ***** válasza:
Nincsenek is akciós koporsókról szóló reklámújságok! Vagy igen? Tudnál linkelni?
2018. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

*Apámat pont ez a "Bögyös Maca" bolondította meg


az uramat is egy ilyen akarta, csak nem jött neki össze:xD

2018. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!