Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Miért nem fogja fel valaki, hogy nem fogok vele lefeküdni, csak mert beszéltünk egyszer részegen?

Akkor sem mondtam neki semmit...

Azóta nem hagy békén, mert a hülye azt hiszi, hogy csak kéretem magam...

Ráadásul egy helyen lakunk, így még rosszabb...

2018. aug. 12. 16:58  Privát üzenet  

A válaszok

Csak provokálni akar, vagy agybeteg, vagy ilyesmi... Ne törődj vele.

Amúgy ha józanon is beszélgettetek volna, az sem volna indok arra, hogy ilyesmit higgyen.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. aug. 12. 17:07 Privát üzenet
Nő vagy? Kérj segítséget férfi ismerőstől, baráttól, az ilyenek csak ebből értenek. Nekem is volt ilyen, négy évig zaklatott, és csak a költözéssel tudtam kiiktatni az életemből. :(

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. aug. 12. 17:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, egy ideig írogatott Facebookon, de NORMÁLISAN elmagyaráztam neki, hogy ne bántsan meg, hogy hagyjon békén engem... Az egész baráti köre tudja... Talán az volt a baj, hogy nem bunkó voltam vele.

Azt hittem, egy hónap után abbahagyja, de a nagy fenét...

Pedig találna nálam jóval szebb lányokat, hagyna békén... Múlkor egy autóból videózott, mikor megyek...

Tényleg beteg

# 3/5Időpont 2018. aug. 12. 17:45 Privát üzenet
Jelentsd fel.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. aug. 13. 11:12 Privát üzenet
Tiltást neki!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. aug. 13. 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van 1 lány ismerősöm akivel múlt évben találkoztam táborban, gyakorlatilag a tábor után egész évben beszéltünk facebookon, tábor előtt 3 nappal még beszéltünk de a táborban...
Volt egy internetes barátom, kb 3 évig beszéltünk majdnem napi szinten. Kb 2 hónapja összevesztünk, írjak neki?
Szakittunk; találkozni akart; majd amikor feldobtam ra er e; azt mondta nem jo. Azota nem beszéltünk; miert akar követni?
Hogy tudnék mindennap időben lefeküdni?
Unokám 3. osztályos. Jó tanuló, rendes gyerek. Egy osztálytársa állandóan veri. Hiába mondjuk neki, hogy védje meg magát, nem üt vissza. A tanárokkal többször beszéltünk, nem...
Mit írjak egy fiúnak, ha még soha sem beszéltünk, és szeretném ezzel elkezdeni a beszélgetésünket?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!