Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem fogja fel valaki,...

Miért nem fogja fel valaki, hogy nem fogok vele lefeküdni, csak mert beszéltünk egyszer részegen?

Figyelt kérdés

Akkor sem mondtam neki semmit...


Azóta nem hagy békén, mert a hülye azt hiszi, hogy csak kéretem magam...


Ráadásul egy helyen lakunk, így még rosszabb...


2018. aug. 12. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Csak provokálni akar, vagy agybeteg, vagy ilyesmi... Ne törődj vele.


Amúgy ha józanon is beszélgettetek volna, az sem volna indok arra, hogy ilyesmit higgyen.

2018. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagy? Kérj segítséget férfi ismerőstől, baráttól, az ilyenek csak ebből értenek. Nekem is volt ilyen, négy évig zaklatott, és csak a költözéssel tudtam kiiktatni az életemből. :(
2018. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, egy ideig írogatott Facebookon, de NORMÁLISAN elmagyaráztam neki, hogy ne bántsan meg, hogy hagyjon békén engem... Az egész baráti köre tudja... Talán az volt a baj, hogy nem bunkó voltam vele.


Azt hittem, egy hónap után abbahagyja, de a nagy fenét...

Pedig találna nálam jóval szebb lányokat, hagyna békén... Múlkor egy autóból videózott, mikor megyek...


Tényleg beteg

2018. aug. 12. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel.
2018. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiltást neki!
2018. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!