Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hónapok óta folyamatos a...

Hónapok óta folyamatos a fúrás-kalapálás a lépcsőházban. (? )

Figyelt kérdés
Nem csak a munkálatokra kijelölt időben, gyakran elkezdik reggel 6-7-kor, és simán eltart este 9-ig. Vasárnap is ugyanez. Reméltem, hogy mást is zavar és majd ő szól az illetőnek vagy a gondnoknak, de már nem bírom tovább. 60 lakás van itt, nem tudom, hogy hol csinálják. Ha szólok a gondnoknak, annak van értelme?
2018. aug. 13. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A gondnoknak nem az a dolga, hogy helyre tegye a rendbontókat, de a közös képviselőnek annál inkább. Ha ő nem akar vagy mer szólni azoknak akik megkeserítik mások életét, akkor hívhatsz rendőrt, a hétvégi és a késő esti hangos zajokkal járó tevékenység mindenféleképpen csendháborításnak számít, amiért pénzbírság is kiszabható. Én a helyedben ezt tenném. Sok évvel ezelőtt olyan helyen laktam albérletben, ahol a fölöttem lakó éjszaka kezdett el hangoskodni. A rendőrök azonnal kijöttek és intézkedtek.
2018. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Minden nap? Mindig ugyanabban a lakásban? Nem lehet, hogy többen is felújítanak? A nyár a felújítások időszaka is, ilyenkor sokan mennek szabadságra, és elintézik, amit egyébként nem tudnak. Az is lehet, hogy valakinél több felújítanivaló van, de nem tudja egyszerre megcsinálni mindet, ezért elhúzódik több alkalomra, pl. nem jönnek a mesterek akkor, amikor eredeti megegyezés szerint kellett volna (jártam már így), vagy tönkremegy valami, és azonnal cserélni kell.

Na, de nem irigylem azokat sem, akik magán fogászati rendelő szomszédságában laknak, ott aztán állandóan megy a fúrás, és nem is panaszkodhatsz... :-D

2018. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!