Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Diósdon vettünk egy nagyobb...

Diósdon vettünk egy nagyobb házat. Ősszel költözünk. Azt mondják a haverok, hogy a Diósdiak rendkívül pocsék emberek (értsd. Nagyképűek, felvágósak, nagyzolóak, lenézősek stb. ) ez igaz lenne?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Eső után...

Vagy eladod inkább a házat?

2018. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért hol nem?

Mindenhol van rossz ember, sőt még ha nem is rosszak, akkor sem fogtok mindenkivel kijönni.

2018. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Az csak pletyka. Olyan mintha azt mondanád hogy ahol én élek 60% roma. ja tényleg annyi itt :(
2018. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze az előző válaszolókhoz hasonlóan be lehet böfögni bármit, személyes érintettség vagy bármilyen előzetes információ nélkül...


Nekem viszont van tapasztalatom ezzel kapcsolatban, ezt már én is megfigyeltem, hogy arányaiban nagyon magas a fellengzős újgazdagok száma Diósdon. Nem egy nem két olyan embert ismerek ott, akik vérlázítóan, undorítóan, az ember pofájába tolva kérkednek a pénzükkel, amit természetesen rengeteg becsületes, polgári munkaóra elvégzésével kerestek meg, teljesen legális és tisztességes módon.


Én nem költöznék oda, az biztos.

2018. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Három családot ismerek Diósdon. Mindannyian gazdagok, de mindannyian meg is dolgoztak tisztességesen a pénzükért. Jó autóval járnak, mert megtehetik, nem felvágásból. Ha nekem lenne pénzem én is vennék jó autót. Ez szerintem nem felvágás.
2018. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt most nem az autóról van szó, hanem az emberi hozzáállásról. Nekem G Mercim van és szerintem tök normális vagyok.
2018. aug. 13. 16:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Van benne igazság sajnos. Mi 30 éve lakunk diósdon és fellelhető a probléma ha egyáltalán annak lehet nevezni :) de hamar megtalálod majd magadnak azt aki szimpatikus :)
2018. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban úgy gondolod normális vagy?

Két információt osztottál meg magadról, egyrészt, hogy a ház nagy amit vettél, másrészt, hogy van baromi drága, státuszszimbólum autód...

2018. aug. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És? Most mi van abban, hogy vettem egy házat meg van egy nagyobb autóm? Ez a normális nem? Ha egyszer dolgozok és megengedhetem magamnak
2018. aug. 14. 07:46
 10/13 anonim ***** válasza:
A haverod biztosan teljesen normális... ja, nem, egy felvágós hülye.
2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!