Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy ne égessem be magam...

Hogy ne égessem be magam mindig, ha vezetek a faluban?

Figyelt kérdés
Utálok itthon vezetni.
2018. aug. 19. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mivel égeted be magad? Rosszul vezetsz?
2018. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Múltkor a kocsma teraszáról szólogattak be...


Utálok úgy vezetni, hogy néznek...

2018. aug. 19. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
A varjak is lefordulnak a fákról röhögés közben ??
2018. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Hadd nézzenek, azért van szemük. Te pedig ne foglalkozz a beszólogatással, élvezd a vezetést.
2018. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg észre se venni, mintha ott sem lennének. Én városban lakom, de csak pletykás öregasszonyok laknak körülöttünk, akik állandóan “sepregetnek”/“kertészkednek”(=leskelődnek) vagy pedig az ablakban ücsörögnek és onnan bámulnak. Mikor vezetni tanultam, akkor is ez ment és borzasztóan idegesített, hogy engem bámulnak, mert tudtam, hogy utána majd ez lesz a téma az egész utcában. Emiatt persze elrontottam mindent, amit lehetett, mert izgultam és ezen kattogott az agyam. Azóta nem is vagyok hajlandó otthon vezetni.
2018. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kocsma teraszáról beszólogatókkal nem kell foglalkozni, szánalmas csicskák. Tegyél be valami zúzós metált, mikor arra jársz, és tekerd maximumra a hangerőt, akkor nem fogod hallani őket.
2018. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugyanez, én sem szívesen, sőt
2018. aug. 19. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, ha ismerőst látok, onann végem, össze vissza bénazok, idegen helyen még úgysem ismerek senkit, ott normálisan vezetek:(
2018. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor nemcsak én vagyok ilyen :D
2018. aug. 19. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük,hogy ki nyerte meg a meccset? :D
2018. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!