Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Még mindig ordít a szomszédban...

Még mindig ordít a szomszédban a zene. Lehetetlen aludni. Ilyen miatt kijönnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Kertes házak. A szembe szomszédban annyira ordít a zene este 8-tól,hogy zárt ablaknál olyan mintha itt lenne bekapcsolva a szobában. Kezdem unni most már nagyon. Közben énekelnek is. Múlt hétvégén ugyanez volt. Nem elég,hogy egész nap fát vágnak hetek óta minden egyes nap, ami szintén zajos, most meg ez. Felrobbanok.

Ilyen miatt lehet rendőrt hívni vagy kinevetnek?



2018. aug. 19. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekunk anno kijottek. Fokent azert hivtuk ki rajuk mert nem az elso eset volt es soha senkit nem kerdeztek volna meg hogy zavaro lenne e. Mindenkinek szartak a fejere. Ugyhogy kihivtuk oket es abbahagytak. Nem vagyok egy morcos mamika de baromira ki tud idegelni amikor ennyire szarnak mas emberek helyzetere..
2018. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is hívtam már rendőrt a szomszédra. Lehet bulizni, de ezek még hajnal négykor is nyomták a hülyezenét és az ordítást, akkor lett elegem. Kijöttek, rendet raktak.
2018. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is kijöttek, pedig mi is azért hezitáltunk, mert azt hittük nem lesz semmi.

Szomszéd lakásban szólt a mélynyomó naponta, buli hetente többször, előtte többször szóltunk, nem használt.

Kijöttek a rendőrök, felvették az adatait.

Azóta halkabb sokkal, bulik módjával és nem őrjöngenek a folyosón.

2018. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az előbb 2 különböző zenét kapcsoltak be és mind a kettő ordított egyszerre. Nem normálisak.

Én sem a buli ellen vagyok (bár napközben sem szokásom ilyen hangerővel hallgatni a zenét) de ezt túlzásnak érzem.

Most ülhetek a szobámban ahol 30 fok van, bezárt ablaknál és aludni sem lehet. Csodálatos.

Nagyon köszönöm a válaszokat! Biztató, hogy a rendőrök foglalkoznak a dologgal. :) Én is gondolkodok a feljelentésen most már.

2018. aug. 19. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hivd ki rajuk. A mi esetunkben nem tudtak meg hogy mi hivtuk ki rajuk, ha esetleg emiatt aggodnal :)
2018. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Te is voltál fiatal,bulizós stb,annyira gáz vagy hogy az hihetetlen. Éééérdekes,én panelban lakok,innen egy köpésre voltak a koncertek, nagyonnhangos volt,hajnal 2kor is buliztak,én mégsem hisztiztem.... Olyan vagy mint egy nyugdíjas vénember \vénasszony...
2018. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Végül remélem kihívtad a rendőröket.


#6 Nem a bulizással van a baj, ha téged nem zavar, akkor nyugodtan költözz olyan helyre, ahol köztudott, hogy hétvégén lehet a buliktól normálisan aludni. A baj a hangerővel van, nem is értem hogy szórakoznak, ha egymást sem hallják.

2018. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: Teljesen egyetértek veled mindenben! Én is voltam fiatal, igazad van, bár most sem érzem magam öregnek 23 évesen. Abban is igazad van, hogy gáz vagyok,meg olyan mint egy vénaszonny, hiszen este 11-kor vagy 12-kor szeretnék aludni csendben, vagy pihenni hétvégén az egész hetes munka után. Ez gáz cselekedet valóban!!

Beszélgettünk ma a mellettünk lakókkal, ahol kisgyerek van, nem tudták a szép zene miatt elaltani este. De ugye ő is minek akar aludni .. Jogos és gáz! A másik oldalon van a nappalink, a tv-t nem lehetett hallani, de igaz.n tv-t se kell nézni. Barátomnak is meséltem ezt este, elküldtem neki hangfelvételben a zenét telefonról miközben ültem az ágyamon. Azt hitte, szivatom és ott hallgatom magam mellett. Nem túloztam, és nem szokásom hisztizni sem semmi miatt.

Viszont ha ma is ez lesz akkor sajnos ki fogjuk hívni a rendőrséget mert holnap már munka van,korán kelek,nincs kedvem hajnalig hallgatni ezt az állat viselkedést.

Tudod lehet bulizni, és szerintem senki nincs a buli ellen, én tényleg nem, de normális keretek közt kéne. Jaa és képzeld, reggel ugyanott folytatták a csodás favágást, arra keltem fel. Igaz ünnep van, de mit számít.


És az alattad írónak teljesen igaza van. Ha te szereted hajnalig hallgatni más ordító zenéjét, költözz oda és hallgasd nyugodtan, senki nem akadályoz ebben. De aki éjszaka aludna,azt ne szóljuk már le.


A többieket meg nem kéne lepontozgatnod,mert rajtad kívül mindenki normálisan válaszolt. További minden jót!

2018. aug. 20. 19:04
 9/10 A kérdező kommentje:
*vénasszony. bocsii elírtam,mielőtt belém kötnél.:)
2018. aug. 20. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar csendhaboritasnak minosul,ugyhogy siman kimennek es lerendezik oket. : ha csak nem haverja az egyik rendor a szomszedodnak.😑
2018. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!