Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyton leselkedő szomszéd...

Folyton leselkedő szomszéd lány barátságos eltávolítására ötletek?

Figyelt kérdés

Az én konyhám ablaka van merőlegesen a szomszéd lakás összes ablakára és az erkélyére, szóval ilyen “L” alakot képzeljetek el. Egy család lakik ott, van egy olyan 16-17 év körüli lányuk. Na kb két hete tűnt fel, hogy a csaj gyakorlatilag állandóan figyel az ablakból. Elég sokat vagyok a konyhában mert minden nap csinálok vmi kaját, plusz az a leghűvösebb helyiség a lakásban. A kiscsaj pedig megállás nélkül kukkol. Vagy az erkélyen áll, úgy csinál mint aki telózik, de közben folyton idepislog. A másik taktikája az mégjobb, olyankor a kisebb szobában, a kinyitott forgóablak mögött áll, picit széthúzza a reluxát és onnan figyel diszkréten, nagyon cseles. Látom, mert amikor odanézek, hirtelen mindig helyreugrik a reluxa XD Most átmenetileg itt lakik egy haverom is, neki is feltűnt már a dolog, hogy folyamatosan lesi őt is amikor a konyhában van. Én nem haragszom rá meg ilyenek, nem arról van szó, csak szimplán nem szeretem, ha bárki is kukkol. Többször is odanéztem már, jelezvén hogy látom, de nem nagyon veszi a lapot. Amikor már nagyon unom akkor behúzom a sötétítőt, de az sem jó, mert kinyírom azt a minimális légmozgást is ami amúgy lenne ebben az állat melegben :-D Nem akarok beszólni meg bunkózni vele, egyrészt mert ilyen félős, kis visszahúzódó csajnak tűnik, nem akarom megalázni pl szülei előtt se, másrészt amúgy sem stílusom az ilyesmi. Lenne valami jópofa ötlet, ami tuti nem sértő, de le lehetne állítani vele?

19/F



2018. aug. 24. 13:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben már biztos megfektettem volna :D
2018. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Csóváld meg neki a lompost, elmegy a kedve a további kukkolástól.
2018. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell barátságosnak lenni - hacsak nem dugási szándékod van-, hanem meg kell mondani, ha még egyszer meglátod, feljelented a pitsába.
2018. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg postaládára kiragasztott név alapján megkeresed és írsz neki egy üzenetet Messengeren (nem jelölöd be!!), amiben normális hangnemben, de határozottan megkéred, hogy fejezze be.
2018. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Megoldódott a probléma azóta? Ha igen, hogyan?:)
2018. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. A kevésbé komolyakat is, jókat röhögtem rajtuk. Szóval komolyan elgondolkoztam itt a mindenféle cseleken, egyszer-kétszer amikor itt volt az unokatesóm (lány) direkt mondtam neki hogy a konyhában dumáljunk, csak hogy lássa a csaj, de ez nem volt sikeres, ugyanúgy csinálta tovább utána. Aztán pár napja egyik este főztem, és észrevettem hogy megint kukkol az erkélyről. Azon voltam hogy beb.szom az ablakot de inkább egy hirtelen ötlettel felkaptam a pultról a tányér rakott krumplit, beleraktam egy villát, megfordultam, kinyújtottam neki a cuccot az ablakon, és a lehető legszélesebb mosolyommal megkérdeztem, hogy “kérsz egy harit?” Először csak bámult döbbenten, azt hittem mindjárt berohan, de nem, elmosolyodott és röhögtünk egyet az egészen, majd bement. Azóta nem kukkol (vagy csak én nem vettem észre) sőt már köszön is ha találkozunk, meg mosolyog meg minden. Szóval ja, szerintem rendeződött a dolog.
2018. szept. 2. 12:06
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet túl szép a lány ha nem fektetted még meg...


Szerelj fel függönyt

2018. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól reagáltál Kérdező! Élvezet volt olvasni! :D

Remélem azóta sem figyel...

2018. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
0%
Kezd el verni a farkad
2019. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Engem miért nem kukkol soha egyetlen szomszéd lány sem? :((((
2019. febr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!