Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mennyit adnátok havonta...

Ti mennyit adnátok havonta egy ilyen típusú albérletért?

Figyelt kérdés

Vidéki északmagyarországi város kívül eső lakótelepe, 30nm, 1 szoba, főzőfülke, fürdő, előszoba. Csak az ablak van kicserélve, és a bojler (7 éves) minden más a régi korabeli 40 évvel ezelőtt épült állapotban van. Értem ezalatt: régi kopott linóleum, régi tapéta, nincs festve már ki tudja mióta, foltos, elszíneződött padlószőnyeg, szóval szerintem elég gáz azért az árért, amit kérnek érte. ( 60.000)

Szerintetek?


2018. aug. 24. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznék 10 hasonlót és átlagolnék. Nagyjából annyit, vagy ha sokan keresnek albit, akkor ráígérnék 5%-ot.
2018. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így 30 ezret nem ér, nemhogy 60-at. Keress mást szerintem.
2018. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék ilyen házba,de azért az se várjuk el,hogy 20.000forintot kérjenek a kiadók.
2018. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fűtésről elfelejtkeztél ami egy vagyon télen a vidéki fizukhoz képest 30 max.
2018. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez horror ár egy lepukkant egérlyukért.
2018. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Wow ...60 ezer 30nmért? :D Ha Pest belvárosában lenne talán.


"Vidéki északmagyarországi város kívül eső lakótelepe" Itt biztosan nem...


Nekem fizetni kéne, hogy ilyen helyen lakjak és nem is keveset. Amúgy a piaci értéket sem tükrözi a 60, talán a 30, de abban sem vagyok biztos, mert "vidéki város kívül eső lakótelepe" bármit takarhat.

2018. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

A pénz nyilván pofátlanul sok, persze a többi albérletnél is, ebbe nem akarok belefolyni...


De hogy 40 éves bútorokat mit kell úgy lenézni? Hányan élnek 130 éves kopott bútorok, ablaktokok, monarchiabeli falikutak és meszelt falak között ebben az országban... És? Nincsen annak semmi baja. Azért nem marad a maiaknak semmi pénze, mert minden hatelemis senkinek kétévente új fürdőszobacsempe kell, meg talicskával tolják ki a palackba töltött vizet a plázákból, miközben be van a víz vezetve hozzájuk. Másnak lehet, hogy nincs plazmatévéje, csempézett fürdőszobája, világító telefonja, de van saját lakása! 7 éves a bojler? Húúú! A miénk 92.

2018. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7# Az, hogy te nem engedheted meg magadnak nem azt jelenti, hogy hülyeség. Nyugtasd magad ezzel ha akarod, de nem az.


Szerinted az is butaság ha valaki új, kényelmes autót vesz? Mert a 20 éves Suzuki Swiftel is el lehet járni Aból B pontba.


Amúgy itt a hely és a lakás méretével van a probléma... Egy vidéki város szélén csak 30 nm? Az semmi ... Ha a legjobb anyagokból egy lakberendezővel megcsináltatná a kérdező sem biztos, hogy sokat érne a hely és méret miatt.


A 40 éves cuccokmeg tényleg gázak és egészségügyi problémákat is felvet. Nem véletlenűl hívják tisztasági festésnek. Meg gondolom azok a bútorok a 40 év alatt soha sem voltak ki tisztítva ipari vízes tisztítógéppel.


Nekünk egyetlen egy bútorunk van ami kb 20 éves. Szentimentális okok miatt tartottunk meg. Egy kanapéról van szó. Már 4x újra volt huzatva évente többször tiszítjuk, de így is ramaty állapotban van. Idén valószínűleg kidobjuk.


Ha a tapétátol elkezdve az asztalig minden 40 éves (és nem antik), akkor az égvilágos semmit sem ér, sőt mint ahogy mondtam nekem és még nagyon sokaknak fizetni kéne, hogy olyan lakásba lakjanak.


Én kidobnék mindent abból a lakásbó, leszedném a tapétát és legalább újra festenék. Ezt bárki megtudja csinálni. Így sokkal többet érne lakás. 30nm nem nagy munka még ha nem is értesz hozzá.

2018. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenbe nem költöznék be, gusztustalan.

A 40 négyzetméteres, frekventált helyen lévő, dél-dunántúli nagyvárosi lakásomat 40.000. Ft-ért adom ki.

Új konyhabútor van, nemrég festettem ki.

Ha ezzel összehasonlítod, akkor 20.000-nél többet nem ér.

2018. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pesten bérelek kicsivel nagyobbat ennyiért, de az fel is van újítva...
2018. szept. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!