Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vége a Szigetnek, mi dübörög...

Vége a Szigetnek, mi dübörög mégis?

Figyelt kérdés
Már 10 napja nincs Sziget,mégis esténként majdnem ugyanolyan hangerővel megy a dáridó,valahol ott a környéken.Szerintetek mi az?Én arra a Kobuci-kertre gondolok,mást nem ismerek arrafelé.Másokat is zavar?

2018. aug. 26. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2018. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2018. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem hallom. Hol laksz?
2018. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 III.kerület
2018. aug. 29. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én is, ráadásul nem messze a Szigettől. És nem hallok semmi ilyesmit...
2018. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Akkor passz.Más szabadtéri koncertről nem tudok a környéken.Tavaly ugyanez volt és amikor szept. vége közepe táján véget értek ott a koncertek,csönd lett azonnal.
2018. aug. 29. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem arra lakom, de nem lehet, hogy valahonnan máshonnan úgy verődik vissza a falakról? Bár már azt kiismertétek, akik ott laknak. Vagy nemtom pl valami szomszéd, vagy másik, akár esetleg új szórakozóhely? (Amúgy tényleg totál nem tom, nem arra lakom.) Ja meg pl esetleg lehet, hogy valakik tartanak ilyen utóbulit. Vagy pl vannak ilyen különféle ilyen szimpátiabulik is esetleg különcöknek, hogy ismerkedhessenek egymással, meg ilyesmi esetleg.
2018. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy még aktuális...
2018. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,okés:) De lehet, hogy közel jártam a megfejtéshez:)
2018. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!