Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki használta már a biostenix-s...

Ki használta már a biostenix-sensi-olajat?

Figyelt kérdés
vélemények érdekelnének
2018. aug. 28. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a terméket olyan oldalon làttam legelöször, ahol a következö "orvos" ajànlja megvételre, aki Listóczky Róbertnek nevezi magàt. Utànanéztem, és ez a név a magyar hatosàgoknàl nem teljesen ismeretlen. A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium lapjàban (Fogyasztok Lapja) részletesen olvashatsz a fenti üzletemberröl:


www.fogyasztoklapja.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2059%3A2017-02-23-12-58-44&catid=44%3Ahirek&Itemid=105


Azota màr több internetes oldalt làttam a termékkel, ugyanazzal a becsapos szöveggel és cégnév, szàmla nélkül. A képek mindig ugyanazok voltak, de attol függöen, hogy melyik orszàg google-jàn kerestem a termék utàn, pl. spanyol/német oldalon az ajànlo orvost Prof. Ramiro Suarez,

[link]


a magyar oldalon ugyanazzal a fotoval Hajdu Richard "tudossal" (molekulàris biologia) akik a Nobel dij vàromànyosai, ill. jelöltek a dijra.

www.vicodur.com/hu/biostenix-sensi-oil-tokeletes-ful-higienia/

és

[link]


Azok a személyek, akik màr az olajat kiprobàltàk és màr "sokkal jobban" hallanak, azoknak a képeik azonosak, csak a név vàltozik alattuk - orszàgtol függetlenül.


Igy a szimpatikus idös férfi (68) neve Stefan Corodeanu Covasna-rol, de egyben Pablo Ramos is Vigo-rol, de lehet, hogy Kocsis Istvàn Ceglédröl, és igy tovàbb.


A legföbb oka, amiért nem rendeltem interneten keresztül, mert nincs semmi garancia arra, ill. nem lehetek biztos benne, hogy mi érkezik a kis üvegekben, és milyen minöségben. Ezért ugy gondoltam, hogy magam probàlom ki az eredeti recept alapjàn, bio alapanyagokkal, ellenörzött helyröl (gyogyszertàr, drogéria). Egyenlöre az 5 fö összetevöt vettem meg, összesen 200 ml-t kb. 14500 Ft-ért (külföldön). Én az egészségügyben dolgozom, ezért bàtorkodtam fel kikisérletezni, hogy hogyan hat ez az összetétel. 3 nap alkalmazàs utàn egyenlöre annyit tudok mondani, hogy a hallokészülékeim ugy ragyognak a tisztasàgtol mint uj korukban, tehàt a fülzsirt mindenesetre 1-1.5 nap utàn màr eltüntette. Szerintem, hogy mennyi idö kell a hallàs minöségi javulàsàhoz, az egyéntöl függö, a kàrosodàs mértékétöl, az okoktol, hogy mi vezetett a hallàs romlàsàhoz, és attol is, hogy a pàciens a fülvizsgàlat utàn rögtön tudott-e venni egy jo fülhallgato készüléket, vagy vàrt - buta fejjel, mint én is - évekig a vàsàrlàssal. Nekem annyira rossz a hallàsom, hogy a szakmàmban még éppen hogy dolgozhatom, de sokszor van olyan helyzet, hogy rà kell kérdezzek, mert a hàttérzaj miatt egyszerüen nem hallom a beszédet.


Ha érdekel, hogyan alakul a kisérletem, egy honap mulva szivesen megosztom veled a tapasztalataimat. Irjàl privit, szivesen vàlaszolok. Ha a recept és az adagolàs érdekel, megirom azt is, de csak akkor, ha ez nàlam hasznàl. Nekem az az érzésem, hogy hasznàlni fog hosszutàvon, de 28 nap utàn aligha fog visszatérni a hallàsom. De van idöm, vesziteni nem veszithetek. És nem 40 vagy 70000 forintot adtam ki, hanem csak 14500 és többszörös mennyiségben, bio minöségben.

2018. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szonata ***** válasza:
Nekem most ajánlották. Mit tegyek? Van egy telefonszám, melyen rendelhetek.
2018. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia, ha jót akarsz magadnak, ne rendelj belőle, csalás az egész. Én, sajnos bedőltem neki, rendeltem, használtam 2 hétig, de semmi változás, sőt úgy bedugult a fülem, hogy 3 napig nem hallottam vele, fájt. Írtam akitől rendeltem, kértem vissza a pénzemet, mivel a levélben volt visszafizetési garancia. Erre a válasz az volt, hogy küldenek másikat, mert úgy látszik ez nem volt az igazi lötty, de előtte küldjem vissza a régit. Emailekkel bombáztak többször, hogy küldjem már. Végül írtam nekik, hagyjanak békén, soha többet nem rendelek neten ehhez hasonlót sem. De olvasd el figyelmesen az előttem írtakat, nagy átverés az egész.
2019. jan. 1. 09:48
 4/5 szonata ***** válasza:
# 3 : köszönöm szépen, bennem is van kétség, annál is inkább, mert nekem 10.900 ft-ért ajánloták,de a neten majdnem 20.000 ft. Ez már eleve gyanús, de láttam közel 30.000ft-os ajánlatot is. Köszönöm szépen a véleményed, a fülem gyógyulását nem ez a csodaszer fogja megodani, eldöntöttem.
2019. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, szerintem helyesen döntöttél. Ági
2019. jan. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!