Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy a pár évvel ezelőtti balesetünket én okoztam?

Figyelt kérdés

Tesóm vezetett, kanyarodott, de annyira gyorsan ment, hogy belehajtott az árokba és fejreállította az autónkat.


Nem szoktam bekötni magam, ha csak a boltból mentünk haza. Az öv mentette meg az életemet, pár karcolással megúsztam. Azóta mindig bekötöm magam...


Ma is megkaptam a boltban, mert ferdére sikeredett a parkolás, hogy nemcsoda, hogy belehajtottam az árokba.


Gondolom a tesóm terjesztette el mindenkinek... Érdekes apámék is engem bántottak, mert "meg kellett volna akadályoznom...".


Kapja be az összes szemét...


2018. szept. 1. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pista bácsi, Ön valótlanul állítja, hogy én hajtottam az árokba, kérem ne ferdítse el a valóságot. Az kérem a testvérem volt.
2018. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na innen nem a tesod, hanem egy nyomorek szamodra.
2018. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést olvasni is rossz volt, sajnálom, hogy ilyen "emberekkel" vagy körülvéve :(
2018. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja hát nekem a családom a legnagyobb ellenségem...


Apáméknak is csak a kocsi számított, meg nekem kellett volna belenyúlnom a kormányba vagy nem tudom, mit akartak. De annyirq kikészítettek, hogy meg is buktam az egyetemen, mert nem is tudtam tanulni...


Mindenkinek elterjesztette, rajtam röhögnek stb. Örüljön, hogy nem vették el a jogsiját l, mert nem hívtak rendőrt, és maradna csendben. Csak érsekesebb volt rajtam röhögni...

2018. szept. 1. 21:07
 5/7 anonim válasza:
100%
Mekkora f*@*szfej a tesód! Te sose legyél ekkora paraszt!
2018. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudsz elkoltozni es dolgozni?
2018. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MIntha nem először látnám ezt a kérdést...
2018. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!