Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha választhatnátok, hogy...

Ha választhatnátok, hogy tegyük fel “következő életetekben” hova szülessetek, melyik országot választanátok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem én Izlandot... vagy valamelyik Skandináv országot...
2018. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Valamelyik Észak-Európai országot.

Dánia, Svédország, Norvégia.


Azonban nem kell a következő életemig várni rá" :) Úgy látszik, hogy már idén költözöm. :)

2018. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Ausztria
2018. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hollandia v Brazília v Magyarország
2018. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,ez kérdés? Magyarország! Ehhez képest Angliában élek már 13 éve. Na,most lehet megkövezni .. :)
2018. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én erről a nyelvről nem mondanék le..
2018. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Görög vagy Olaszország.

A gazdag történelmünk meg a jó idő miatt.

2018. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem a skandináv országra szavazókat. Izlandot kivéve, mind a három (Finnországgal együtt négy) ország 30 éven belül lakhatatlanná fog válni, ezt nagyon jól tudom az ottani ismerőseimtől. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de azért mert rohadt sok pénzük van az embereknek, az nem azt jelenti, hogy ettől már ott mindenki élete felhőtlen. De persze ezt nehéz elmagyarázni a fiataloknak (és egyben az én generációmnak) akiket kizárólag a pénz érdekli, az értékeket lekullantják. (Nem pártpolitikai megjegyzés volt ez, rühellem a Fideszt, de ami tény az tény.)


Néha azért felmerül bennem a kérdés, hogy ezek a lebutított liberális huszonévesek, csak a nehéz megélhetés miatt, vagy a keményen fejükbe vert önutálat miatt akarnak elmenni innen amint lehet?


Egyébként ennyit az offról. Én legközelebb is ide születnék. Nincs az a pénz amiért megvehetnék tőlem azt a tudást és azt a hatalmas látókört amit a csodálatos nyelvünk és kultúránk ad.

2018. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Németország, Franciaország, Usa, Kanada
2018. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy afrikai országa születnék azért, mert legalább rövid lenne.
2018. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!