Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy lakás a földszinten 20...

Egy lakás a földszinten 20 milliót ér. Pontosan ugyanaz a lakás nagyjából mennyit ér az 5. ,10. , illetve 15. emeleteken?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

A földszintnél sokkal többet ér egy 1-4.-ik emeletig lévő lakás.

Azonban fölötte már olcsóbbak a házak, mint a földszintiek.


Persze ez rengeteg dologtól függ, hogy mennyivel drágább vagy olcsóbb.


Van-e lift, ha van, akkor hány? Hogyan van kialakítva a lépcsőház, hol vannak a tárolók, stb.

2018. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De amit az előző ír, az csak nagy átlagban érvényes. Minden lakás annyit ér, amennyit hajlandó megfizetni érte a potenciális vevő, és én például sokkal inkább a földszinten vennék lakást, mint bárhol feljebb, ezért akár többet fizetni is hajlandó lennék érte, mint egy emeleti ugyanolyanért ugyanabban a házban, ugyanolyan tájolással, stb. Szóval ha ilyen vevőt találsz, mint én, akkor nem ér kevesebbet a földszinti lakásod, sőt, többet ér. Nagy átlagban viszont azért igaz, amit az előző írt, mert valamiért legtöbben nem akarnak a földszinten venni. Pedig aki házat vesz, többnyire az is földszintit vesz, úgyhogy nem nagyon értem én ezt, de mindegy.
2018. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
többnyire az is földszintit vesz = többnyire az is a földszinten fog lakni
2018. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aki hàzat vesz, igen az is földszint, csak kb. semmi köze egy panel földszinthez!

Egy hàznàl tudod szigetelni az aljzatbetont( vagy màr eleve szigetelve van), tudsz padlófűtést rakni stb. Jóval melegebbet lehet csinàlni és a zaj/ por/ füstről ne is beszéljük ami a panel fsz./1/2/3 emeletig kb jelen van!

Fel lettek kapva az alsóbb emeletek, mégis ott panaszkodnak a legtöbben a zajra, porra, füstre na meg a fűtésre!

Hogy a kérdésedre vàlaszoljak, sajnos feljebb kevesebbet kb 17-19 et biztos ér, de a felújìtástól/ àllapottól is függ!

2018. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!