Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetünk az ilyen szomszéd...

Mit tehetünk az ilyen szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Alattunk fiatalok laknak albérletben, rockerek. Egyszerűen elviselhetetlen állapotok uralkodnak amióta itt laknak, de az utóbbi időben folyamatosan füveznek. Ezzel nem is lenne probléma, nem is érdekelne, de egyszerűen már nem lehet kiteregetni az erkélyre, az ablakokat sem lehet kinyitni, mert csak tódul be a füst és napokig ez a szag érződik a lakásban. Mit lehetne velük tenni? Rendőröket érdemes lenne kihívni? Nem azt akarom, hogy megbüntessék őket, csak egy kicsit rájuk ijeszteni, hogy ne a lakásba csinálják már, úgy, hogy utána a lépcsőházban is masszív fűszag van.

2018. szept. 4. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
rendőrség???
2018. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szóljatok nekik. Ha nem elég, rendőrség.
2018. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Dehogynem. Kihívod a rendőrt, megmondod, zavar a fű szaga. Öt percen belül ott lesznek.

Én is így szoktam. Ha azt mondom, a parkban fiatalok üvöltenek, zenét bömböltetnek, kiabálnak, nem tudunk egész nyáron aludni, azt mondja a diszpécser, nincs elég járőr, várjunk. Ha azt mondom, kiskorúak füveznek és valamin összeverkedtek, azonnal jön a rendőrség.

2018. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Amcsi-orosz-olasz-lengyel módszer befújtok paprikasprét a záron ajtón majd ha kirohannak eltángáljátok őket vascsövekkel . Kábszeres csak bajt okot , felgyújtja a háztömböt alvilági sheggarcokat csöviket hoz a környékre tele lesz minden ganéval húggyal fossal.
2018. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

#3: Nem elég hogy undorító, hogy közterületen szórakozó fiatalokra kihívod a rendőröket, de még hazudsz is nekik, hogy füveznek?

Talán nem poénból elfoglaltak a rendőrök erre nem gondoltál?

Tudod mekkora bajba kerülhet valaki, mert ráfogják, hogy drogozott? Egész életét tönkreteheti!

gusztustalan aljasság ez az egész...


Kérdezőnek is vannak további JÓL BEVÁLLT lehetőségei a folyton hangos lakók elnémítására!

Nekem is volt ilyen problémám sőt velem is volt ilyen probléma. Sőt az egész világon vannak hangos szomszédok...

Itt van néhány megoldás mielőtt még valaki a TEK-et küldetné ki:

-Szólni a közös képviselőnek

-szólni az albérlet tulajdonosának, vagy ügynökségének.

-írni neki egy levelet, amiben felszóllítod, hogy rendőrség elé viszed az ügyet legközelebb.

-vagy dörömbölni az ajtaján, és óbégatni hajnali 3kor a folyosón hogy mindenki felébredjen a házban aki még nem tette meg ezelőtt,és üvöltözni, hogy hallkabban beszélgessenek, mert mindenki szeretne aludni. És ez legalább olyan magyaros megoldás

-Ha ezek sem működnek na akkor lehet bemenni egy közeli rendőrörsre, és panaszt tenni, hogy állandó hangzavar van.

Nem pedig rendőrt hívni egyből.


Tudom, hogy ezt valamiért 50 éves kor felett nehéz felfogni, és tudom, hogy milyen szar dolog az, ha van egy hangos szomszéd az acélbunker vastagságú panelpapír mögött, de én sem hívtam ki a rendőröket sem azért, mert 50 fős házibulit tartottak a szomszéd másfél szobás lakásában, sem azért amikor júniustól szeptemberig 3 gyerek szinkronban bőgött, sikított bőgött, sikított.

2018. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
#5 Tényleg füveznek. Itt megy az elosztás. Ez engem nem zavar. Az viszont igen, hogy normális emberek szeretnének munkába járás előtt pihenni, itt pedig állandó koncert megy az ablak alatt. Ha neked ez tetszik, élj így. Nekünk nem tetszik, ezért teszünk ellene. A rendőr dolga, hogy megszüntesse a csendhaborítást. A 13 éves dolga nem az, hogy játszótéren igyon, drogozzon és üvöltsön.
2018. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt hangzavarról? Nem hangosak, csak füveznek, ami büdös, nem tudunk szellőztetni, kiteregetni, mert napokig érződik a lakásban, a ruháinkon, nem mellesleg a lépcsőházban is érződik, pedig egy teljesen felújított, szép házról van szó.


A többiek válaszát pedig megköszönöm, édesanyám párja rendőr volt, őt merem csak megkérni, hogy menjen le szólni nekik, mert engem nem biztos, hogy lányként komolyan vennének.

2018. szept. 4. 22:37
 8/12 A kérdező kommentje:
És nem 50 éves vagyok, csak 18, viszont jó lenne, ha nem mindennap ezt kellene szagolgatnom éjjel-nappal.
2018. szept. 4. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 Te tudsz normálisan elemi szintű magyar szöveget értelmezni? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem..
2018. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3mas szánalmas vagy!
2018. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!