Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Parasztság az osztatlan közös...

Parasztság az osztatlan közös tulajdonú telken robogóval, nagyon óvatosan 5km/h -val kimenni?

Figyelt kérdés

szóltak hogy toljam ki a robogót a kertből, elötte ne indítsam be, ez azért nevetséges mert mindenki autóval jár ki-be. Csak engem közösítenek ki mert új lakó vagyok, és ezt hogy toljam ki olyan alpári stílusban közölték.. hogy az nagyon durva, természetesen alkalmazkodó vagyok az eddigi megszokott szokásaikhoz, de akkor nem kellene úgy beszélniuk velem mint egy darab szarral.

Vélemények a szituról?


2018. szept. 5. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Atoll hogy más bunkó neked nem kell azzá válnod
2018. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy ügy kitolni.

Nálunk a robogók hangosak, az autók nem. Egy autóval máshogy pedig nem tudsz kimenni.

2018. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem paneles éveim alatt nem volt különösebb problémám nagy motorral, pedig nyáron reggel 5-kor is azzal indultam dolgozni, 4 hengeres, az alapjárat jó duruzsolós, mégsem szóltak.


Mivel új lakó vagy be akarnak nevelni, aminek ha eleget teszel, nekik fogsz a kedvükre járni.

Ha fel is jelentenek? Kijönnek megmérik a zajszintet, ami nem hogy egy gyári robogó, de még egy nagy motor esetében is nevetségesen határérték alatt lesz.

Szóval emiatt ne félj hogy alád tesznek.

2018. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az olyan szokásaikhoz kell alkalmazkodni, amik ésszerűek, mert ha minden kis hülyeségben engedsz, akkor előbb-utóbb azt is előírják, mikor húzhatod le a klotyót.

Új lakó vagy, de attól még teljes értékű. Nekik is kell alkalmakodni hozzád, nem csak neked hozzájuk, ne viccelj már. A boszorkányégetés is megszokott szokás volt, mégis abbahagytuk...

2018. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak simán bekóstoltak, sajnos vannak ilyen társasházak. Jóban már úgysem lesztek, ilyenkor bőgetni kell a motort, had szenvedjenek. Ha tolod a motort akkor a csicskájuk leszel örök életre.
2018. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy robogó nem nagy cucc.

Nálunk is szólnak, ha valaki fél órát járatja az autó motorját az udvaron, mert büdös és hangos. A nagymotor beröffentéséért is szólnak, mert hangos.

Amúgy alap helyzetben az autó, robogó nem zavar senkit, ha csak indít és megy.


Elég közel vannak a parkolóhelyek a közös udvaron az épülethez, így az ablakokhoz is. Valahol érthető a kérés. Viszont én nagyon örülök, hogy a közös udvarban nincs parkolóhelyünk. Jelentős vitamennyiségtől kíméljük meg magunkat. :D

2018. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az autót kicsit macerásabb kitolni, és általában halkabbak is, mint a robogók.

Ha valaki napi szinten zakatolna a robijával az ablakom alatt, lehet én is szólnék neki.

2018. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!