Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális ha a szomszédnak...

Az normális ha a szomszédnak a férje megfolytogatott mert nem beszélek veluk tisztelettudóan?

Figyelt kérdés
a tisztelet nyílván nem kor fuggvénye, én 20 vagyok ők kb 50-60 évesek. Úgy beszélnek velem mint egy darab szarral az első perctől kezdve(új lakó vagyok az 5lakásos társasházban), ennek fejében énis ugyanolyan stílusban beszélek veluk,ami nekik persze nem tetszik. Első találkozáskor az első szomszéd leugatott, hogy miért nyitottam ki a kaput mert így kiment a kutyája, kérdeztem hogy be kellett volna jelenteni az érkezésem? azt mondja igen. ez vicc szerintem. Azóta valamelyik este megyek haza és 4en várnak a kapuba, a férje félre 'tolt' és ostoba hangsúllyal lecsitteg, hogy most ő beszél és ne akarjak magamnak rosszat mert megfog verni. Mondtam neki hogy nemérdekel a mondanivalója, először tanuljon meg normálisan beszélni, csak azt hajtogatta hogy megut. Mondtam neki hogy akkor ne csak a szája járjon ussön meg. Az esetről videofelvétel készult amit a rendőrségen felvettek jegyzőkönyvbe, aztmondták ha legközelebb ilyen van azonnal hívjuk a rendőrséget. Akkor azért nem hívtam mert 6an voltak ellenem.(késöbb kijött a maradék 2 szomszéd). Szerintetek mit kellene tenni ilyen helyzetben? normálisan biztos nemlehet veluk beszélni ezek után. Ti a "szép szavas elnézunk egymás mellett" vagy a "háborút" választatok?
2018. szept. 6. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

*Úgy beszélnek velem mint egy darab szarral az első perctől kezdve


Azért ezt ki kell "érdemelni" mert egy ilyenkorú embert még neveltek, és abszolút nem jellemző az általad leírt viselkedés ok nélkül.

2018. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Az a baj, hogy hiába is mondanám költözz el onnan, veled máshol is ugyanez lesz, mert nem tudsz viselkedni.

"Első találkozáskor az első szomszéd leugatott, hogy miért nyitottam ki a kaput mert így kiment a kutyája, kérdeztem hogy be kellett volna jelenteni az érkezésem? azt mondja"


Tessék, minek nyitottad ki pl, tényleg azt a kaput ? látod ott van egy jószág a gazdája nélkül is kiengeded és akkor még szemtelenül is válaszolsz ahelyett, hogy elnézést kérnél vagy valami ilyesmi.

2018. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
#2, te ha eop hazaerkezel, akkor bekapcsolod a rontgenlatasod, hogy lasd, ott van-e a kapu mogott a joember? :D Amugy szerintem kamu ez a kerdes. Ilyen egyszeruen nem letezhet.
2018. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
*eop=épp... hulye billentyuzet.
2018. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ha úgy beszélnek velem mint egy darab szarral akkor az a viselkedés milyen tiszteletet érdemel?

nyílván tisztelettudó vagyok azzal aki nornálisan, jólelkuen veszél velem is. Tőlem azt kapják amit én kapok tőluk.


tehát szerintetek ez teljesen normális viselkedés részukről, hogy beakarnak idomítani mint egy kiskutyát


#3as sajnos igaz

2018. szept. 6. 15:57
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen képzeld, RTG látó vagyok, szoktam figyelni, nem csak bambán megyek, kaput meg pláne szoktam tárogatni és utána meg pofátlankodni.
2018. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
rejtett kameráról hallottál?
2018. szept. 6. 15:59
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer élünk, próbálj meg velük külön külön beszélni vagy az összessel együtt és kérj tõlük elnézést és beszéljétek meg hogy mi lesz ezek után, jóban kell lenni velük mert ha baj van és csak õk vannak akkor hidd el hogy segíteni fognak de ha nem vagy velük jóban akkor nem fognak segíteni semmiben, tapasztalt alapján mondom hogy légy jóban velük esetleg szervezz egy kisebb békítõ partit, hagy csodálkozzanak hogy tudsz te normális is lenni és mutass nekik te példát, sok sikert.
2018. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te vagy a távirányîtós kapus...
2018. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg csak ennyi történt akkor jó bunkó szomszédaid lehetnek...

Még hogy kiszökött a kutya? Nem a gazdának kell felelnie érte, meg vigyáznia rá?


De ha van is problémája vagy úgy érzi, sérelem érte, kulturáltan is meg lehet beszélni, fenyegetőzés nélkül...


Szóval nem, nem normális a viselkedésük.

2018. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!