Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az gáz, ha lakótársammal...

Az gáz, ha lakótársammal egymás előtt alsóban/boxerban mutatkozunk?

Figyelt kérdés
Egy ideje van egy lakótársam, korábban még nem laktam így együtt mással. Én eleinte tök kínosan ügyeltem arra, hogy még csak póló nélkül se menjek ki a szobámból, nehogy emiatt kínosan érezze magát vagy valami. Aztán egy idő után ő kezdte, hogy simán boxerban flangál a lakásban, de hogy úgy főz meg takarít meg tévézik a közös szobában meg minden. Erre úgy voltam hogy akkor ká, én sem fogok parázni ezen, szal azóta álatalában én is így vagyok, mert amúgy egy retek meleg panelban lakunk. Aztán ma beszéltem anyámmal és vhogy szóba került a dolog, ő meg totál kiakadt rajta, hogy ez milyen gusztustalan meg beteges dolog már, hogy egymás testét bámuljuk. Mondom nem bámuljuk, mit nézzünk egymáson... de teljesen sokkolódott rajta, kb fél órát hallgattam. Most ez tényleg annyira gáz dolog szerintetek? 18 és 19 F amúgy.
2018. szept. 8. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
strandon anyád mit csinál?
2018. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
lehet attól fél, buzeráns-a-gyereke
2018. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%
Anyukád maradi. Ne foglalkozz vele. Nekem 2 lakótársam van, egyetemre járunk mindannyian. Igaz már a legfiatalabb barátság is 3 éves, a legrégebbi meg 5 és sokszor volt, hogy én egy szál p*csben mentem ki. Ja és egyik lakótárs lány. Nincs ebbe semmi, nem csinálunk belőle problémát. A lány lakótárs is mutatkozott már előttünk melltartó nélkül. Nem másunk rá a másikra, csak egymás mellett élünk, mint 3 barát. Te se gondold túl, legyél úgy, ahogy kényelmesnek érzed a viseletet.
2018. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# hát úgy jobbára semmit, felöltözve rejtvényt fejt az árnyékban xd

Amúgy ja ez a búzakérdés nekem is eszembe jutott, de nem tudom most ettől miért is lennék az.

2018. szept. 8. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyat is láttam hogy együtt mennek zuhanyozni tesi szakos egyetemisták, pedig nem buzák. Bár aztán ki tudja :DD
2018. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj
2018. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baj az lenne, ha meg is fognátok egymás farkát.
2019. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!