Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meghalt az egyik szomszédom...

Meghalt az egyik szomszédom és magamat hibásztatom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Daganatos volt, és nem láttam facebookon hogy vért kell neki adni, és meghalt. Magamat hibáztatom. Mert, ha adtam volna neki, akkor lehet most itt lehetne a 2 éves kisfiával.

Mit tegyek, hogy ne magamat hibásztassam?

16 éves fiú vagy, tudom, hogy ennyi idősen még nem is lehetett volna vért adnom, de egy próbát megért volna, de én figyelmetlen vagyok. Nem tudok a kisfiára és a férjére ránézni, mert elvettem tőlük azt akit szerettek😭😭



2018. szept. 10. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vér az valószínűleg azért kellett, mert megműtötték. Nem tudom milyen daganat volt, és hogy eltávolítható-e, de biztos nem azért halt meg, mert nem volt elegendő vér. Valószínűleg már olyan stádiumban volt, hogy nem lehetett megmenteni
2018. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Fú, bazz, ne hibáztasd magad, bár megértelek, én is ilyen vagyok.

Nem tudunk mindenkit megmenteni, sajnos.

2018. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem adhatsz vért
2018. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, 16 évesen nem adhatsz.

Egyébként sem valószínű, hogy ezért ment el.

Hidd el, megoldják ha az kell.

Ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2018. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna elegendo ver, el se kezdik a mutetet... szoval ennek semmi koze hozza.
2018. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki daganatos, a vér nem oszt nem szoroz. Egyébként anyukám a véradóban dolgozik több éve, és még sosem volt olyan, hogy nem volt elég vér.
2018. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsó pár szavad a kérdésben BETEGES!
2018. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy már jó ideje nem használom azt az idióta oldalt, de nem akarom elhinni, hogy ott kérjenek vért beteg emberek számára.
2018. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!