Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem bírom tovább, hogy apámmal...

Nem bírom tovább, hogy apámmal élhek, de nagyon hiányzik a cicám, hogyan tovább? Van albérlet egyáltalán, ahova jöhetne?

Figyelt kérdés

Tarthatatlan a helyzet, bár tanulok még.

Nem szereti, hogy itt vagyok, perlekedik, iszik, hazugságokkal gyanusít, állandóan nekem akar jönni.


Viszont vannak állataim, akuket sajnálok. De nem is vihetem magammal őket, meg megszokták a környezetet, etetné is őket.


Legszívesebben beraknám egy hordozóba a macskámat és vissza se néznék.


2018. szept. 12. 22:02
 1/5 anonim válasza:
Akkor hajrá.
2018. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg sajnálom, ami most veled történik. De ha tanulsz, hogy a manóba tudnál albérletbe menni?

Kicsit zavarosan fogalmazol. Vannak állataid, akiket etetne apád. Egy macskát magaddal vinnél. Na de hová? Anyukád hol van?

2018. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dolgozni kell az iskola mellett, nincs más választásom. De ez a helyzet borzalmas, nem százas. Nyugdíjas és nem tud mit kezdeni magával. Főleg az elmúlt 3 év volt szörnyű, fel nem lehet fogni. Nem kis dolgokról van szó, mint higy párszor leordította a fejem. Sehova nem is enged.


Csak ehhez a cicához ragaszkodom annyira, de nincs mit tenni...

2018. szept. 12. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd a cicád? Én is hoztam az albérletembe. Kertes házba próbálj keresni albérletet. Nyugi a macska majd megszokja az új helyét is, csak az elején sokat törődj vele, sokat etesd stb.
2018. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan albérlet, ahova viheted a cicát.

Még fogja szokni, az elején törődj vele többet.

2018. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!