Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi Budapest, mint város jövője?

Mi Budapest, mint város jövője?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanaz lesz vele, mint az ország többi részével. A bulinegyedek kivételével szép lassan pusztul lefelé.
2018. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megmarad ugyanolyannak mint eddig, mi lenne. Hacsak nem jön valami hiper fejlődés vagy hatalmas háború, akkor marad a konstans növekedés időnkénti mélypontokkal ha beüt 1-1 válság.
2018. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Régebben vagy is 18 évvel ez elõtt azt mondták az ismerõseim hogy mennyire jó Budapest és hogy mennyire fejlõdik na most én azt vettem észre hogy vissza féle fejlõdik de nem csak én ha nem több ismerõsöm is, a fizetések kevesek az albérletek ára sok, szemetes a város stb..
2018. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
szép lassan pusztul lefelé.
2018. szept. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Elhaszbálonik, kopig, lepusztul...
2018. szept. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

#3 sajnos ez tényleg így van. Úgy nemigen látja az ember, ha ott él, de ha évente egyszer megy a fővárosba, észrevehető a különbség.

Az albérletek ára egyébként az ingatlanlufi miatt emelkedik. Majd egy szép napon kidurran, és akkor szaréhugyé' lehet lakáshoz jutni.

2018. szept. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Demszky alatt, de a vége felé, nagyjábó 2005-2010 között az volt a benyomásom, hogy nem fejlődik, koszos, rengeteg a hajléktalan, sok a rossz állapotú épület, ha így halad tovább, fogalmam sincs, mi lesz. Valahol büszke voltam a városra, mert eredetileg szép, de bennem volt, hogy így mégse az igazi...és mit láthatnak a turisták.


Aztán jött Tarlós, végre vettek új villamosokat, buszokat, lett Futár, rugalmasabb pótlási rendek, új ötletek. A közterületeket a kerületek rendezik, felújítják...


Ugyanakkor mégis kezdem azt érezni, mint Demszky idején.... Koszos, hajléktalanos, nem fejlődik eléggé stb-stb...

2018. szept. 19. 05:22
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom. Át kell nyargalni Bécsbe. Még ha a puzsér lene a főpó, akkor is sz@r lenne szerintem. Persze egynek jó lenne, de a mi életünkben már nem lesz látható változás. El kell fogadni.
2018. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Demszky-korszakhoz képest egy fokkal jobb, de ettől én még nem szeretek itt élni. Születésem óta budapesti vagyok (38 éve), látszik valami fejlődés, de nekem túlzsúfolt, zajos, koszos stb., amit 38 év alatt sem tudtam megszokni. Nem azt mondom, hogy nincsenek előnyei annak, hogy itt élek, de az előny kevesebb, mint a hátrány. Amint lesz lehetőségem, húzok innen, mert elég volt ebből a városból ennyi :)

A város jövője? Nem tudom, némi fejlődés van, de szerintem soha nem lesznek itt olyan körülmények, ami mondjuk engem itt tartana. Ettől függetlenül Tarlós szerintem még mindig jobb Demszkynél, de csak egy fokkal!

2018. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyre többe, és többen költöznek vidékről Budapestre, de a város nem tartja a lépést a növekvő lakossággal. Ezért ilyen drága az albérlet például, olvastam valahol , hogy az átlagos albérlet ára Budapesten a legnagyobb a kelet európai országok fővárosai között.
2018. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!