Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan kell ellen flekszelni?

Hogyan kell ellen flekszelni?

Figyelt kérdés

Szóval a szomszéd mostanában rengeteget fúr meg minden. Kérdeztem több embert, hogy mit csináljak mire egy enyhén alkoholmámorban úszó ember mondta, hogy ellen flekszeljek. (Teljesen random szólt bele a beszélgetésbe) A lényeg a lényeg, hogy nem hagy nyugodni az ellen flekszelés gondolata már csak azt nem tudom hogyan kéne kivitelezni.

Ja a szomszéddal nem lehet kompromisszumot kötni már próbáltam.



2018. szept. 19. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyesmiről, de szerintem azt jelenti, hogy neked is el kellene kezdened fúrni. Bár én nem ajánlom, hogy lesüllyedj az ő szintjére, ha csak nem azért csinálja, hogy direkt téged idegesítsen.
2018. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A nap kérdése 😂😂😂😂
2018. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a kérdés. Azt jelenti, hogy amikor ő elkezd pl fúrni, akkor te meg elkezdesz kalapálni. Ha ő kalapál, akkor te dobolni vagy flexelni kezdesz. Az a lényeg, hogy nagyobb zajt csapj, mint ő. Emberileg elég szánalmas húzás, de működni szokott.
2018. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogj egy sindarabot es flexxel vagd fel 1centis csikokra, ezt akkor kellene kivitelezni amikor pihenni akar.
2018. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Falun laksz? Mert falun aki reggel 6-kor nem flexel, az b*zi. A dolgod csak annyi, hogy végy egy flexet, és told éjjel-nappal.
2018. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én is valami ilyesmire gondoltam. Valószínűleg erre nem kerül sor de már tényleg idegesít.
2018. szept. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!