Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Értetlen szomszéd ellen?

Értetlen szomszéd ellen?

Figyelt kérdés

Van egy kis közös folyosónk (zárt) egy ablakkal, nyugdíjas néni lakik szemben, meg mi párommal.

Rendszeresen zaklat hogy szerinte nem mosok fel a közös helyiségben (kb 2-3 hetente szoktam, sáros időben aznap este), meg hogy hát zárjam már be a folyosói ablakot, mert bejönnek a bogarak.

Ahhoz az ablakhoz, mondtam neki, hozzá se nyúlok, mert nettó napi 3 percet töltök a folyosón, állítsa be úgy ahogy neki jó mert ő itthon van, de én biztos nem nyitom potyára ki.


De hiába mondom el ezeket neki, újra meg újra megkeres, múltkor már a gondnoknál is bepanaszolt, ott meg aztán kiborultam.

Mi a fenét lehet az ilyen unatkozó öregekkel csinálni?


2018. szept. 23. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Csukd be az ablakot és kész, lehet nem éri el. A felmosást ő is meg tudja csinálni, ha zavarja, mivel közös. Amúgy meg egyszer kell rendesen kiosztani és kész. Utána vagy észhez tér vagy megsértődik...
2018. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eléri az ablakot, normál szinten van. Én hozzá se nyúlok, nettó 3 percet töltök naponta a folyosón. Ha ő kinyitja napközben, miért én figyeljek rá hogy becsukta-e?

Igen felmoshatna ő is ha zavarja, de helyette panaszkodik rám a gondnoknak, mintha lófüttyöt se csinálnék...

2018. szept. 23. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
A férjeddel csavaroztasd be az ablakot, hogy ne lehessen kinyitni. Mondd meg a néninek, hogy kéthetente, mondjuk páros héten szombaton vagy vasárnap felmosol, páratlan héten meg ő. Ha ez neki nem elég, felmoshat gyakrabban is. Minden alkalommal, amikor a beosztás szerint felmosol, csengess be hozzá, lehetőleg akkor, amikor a kedvenc sorozatát nézi, és újságold el neki, hogy megtörtént a felmosás. Páratlan héten meg kérdezz rá, hogy ő vajon felmosott-e?
2018. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!