Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt olxan emver, aki tönkre...

Volt olxan emver, aki tönkre akarta tenni az életeteket, sikerült neki?

Figyelt kérdés
Én sajnos csak 16 éves voltam és nem tudtam kiállni magamért rettentő szörnyűségeken mentem keresztül, aminek a levét még 5 év múlva is iszom.
2018. szept. 25. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*olyan ember
2018. szept. 25. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked hogy akarta az a személy tönkre tenni az életed?
2018. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvosom volt, meg a magánéletben is áskálódott. Miatta kellett sulit váltanom, otthagynom a kollégiumot, a tanulmányaimat tönkretette. Mellesleg az egészségemet is. De ez hosszú történet és egy életig iszom a levét.
2018. szept. 25. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, a saját szüleim. Egész gyerekkoromban súlyosan bántalmaztak, fizikailag és lelkileg egyaránt, de én csak azért sem hagytam nekik, hogy ez az egész életemet meghatározza. Minden kapcsolatot megszakítottam velük, terápiával feldolgoztam a gyerekkorom és egy olyan életet építettem fel magamnak, amilyenről régen álmodni se mertem volna. Sajnálom, ami veled történt, de szerintem sose késő, hogy a kezedbe vedd az életed.
2018. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!