Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi értelme van 8 évig ülni...

Mi értelme van 8 évig ülni egy ingatlan hirdetésen?

Figyelt kérdés

Ahol lakom, még a válság előtt talán 2 évvel épült egy ház, de azon túl hogy le van szigetelve, lakható állapotban van(portára egy kis munka ráférne) nincs berendezve mert arra már elfogyhatott a keret.

Így áll ez a ház azóta, a jelenlegi ár 24M, de nincs nagy felhajtás körülötte, pedig ez az ár volt még valamikor közel 30M is, időközben én is felnőttem, van 16 millió ft megtakarításom, gondoltam arra hogy felkeresem a gazdáját és előállnék a készpénzes vételi szándékkal, legfeljebb elhajt, és megy minden számára ugyanúgy mint az elmúlt 8 évben.


Egyébként azt hozzátenném hogy itt a városomban, különösen az errefelé az erdő, Lillafüred, és a többi városrész miatt könnyen kifizetnek 15-20-25 milliót egy-egy szinte azonnal költözhető ingatlanért.


2018. szept. 25. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ki van adva, vagy üres?

Ha kiadta, akkor amúgy az a terve, hogy albérletnek tartja fenn, de megvan hírdetve egy lehetetlen összegért, hátha jön valami bolond, aki megveszi (ami sohasem fog megtörténni)

HA üres, na az jó kérdés, rengeteg ház áll üresen, sok még csak nem is eladó.

Szerintem ilyesmi van a háttérbe, hogy unokának, vagy még kiskorú családtagnak van félrerakva, de meghírdette biztonság kedvéért hátha jön az a gazdag bolond.

Vagy befektetésnek gondolja (csak elfelejti, hogy üresen idővel megy le az értéke)

2018. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szomszéd ház 6 éve áll üresen, nem kell senkinek. Bank kezén van egyébként. Ez BAZ megye.
2018. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Üres, be vannak húzva a vezetékek is, tehát ahhoz hogy lakható legyen még kell pénz azért, mostani állapotában tekintve hogy a mennyezeti lámpától kezdve egészen a konyhabútorig mindent meg kell venni, így nem éri meg a mostani árat.
2018. szept. 25. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Miskolc elég nehezen tér magához a válságból, az ingatlanárak még mindig nem álltak vissza. Nekünk a Tamperén van lakásunk, ami 18-at ér mostanában, válság előtt meg 25 körül vettek a házunkban lakást. Most venni érdemes, nem eladni, és ha nincs szerencséd, ezt a tulaj is tudja.

Egyébként meg van, hogy egy ház befejezésére sokáig gyűjtenek, pl. ha Eger felé szoktál járni, Nyárád bejáratánál ennek a háznak évekig csak az alsó szintje volt meg, aztán tíz évvel később egyszer csak épülni kezdett (még most se kifejezetten mondanám, hogy befejezett, de ez 2011-es google-kép). Mondjuk azt nem tudom, az eredeti tulaj folytatta-e vagy eladta, de jó látni, hogy csinálnak vele valamit, 4 évig hetente láttam félkészen.


[link]

2018. szept. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!