Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél egy elviselhetetlen...

Mit tennél egy elviselhetetlen szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk úgy hangoskodik reggel 6-tól este 10-ig, mintha kötelező lenne téged zargatni? Nyugdíjas, egész nap otthon van, így egyéb dolga nincs, mint minden nap átrendezni a lakást és eszméletlen zajt kelteni. Mondjuk négyszer-ötször szólsz neki, csak visszadumál valamit bunkó módon, majd rádvágja az ajtót. Te mit tennél ellene a költözésen kívül? Móresre tanítanád, felvennéd vele a kesztyűt?
2018. szept. 26. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Rossz szomszédság török átok...nos, ez birtokvédelmi ügy, a jegyzőnél tehetsz feljelentést, este 10 után a policájokat is kihívhatod, bár ezt jellemzően leszarják, gyakran ki se jönnek.

Másik lehetőség, hogy fogsz egy tonfát, és eltöröd a fején.

2018. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
HA ennyire jó eröben van (minden nap átrendezi a lakást), akkor nem ajánlott kikezdeni vele!
2018. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A jegyzőnek már elő van készítve a levél, de valami 3000 forintos illetékbélyeget írnak neten, ami nem tudom hogy működik. Plusz mit csinálok, ha megírja neki, hogy maradjon csendben és mégsem marad?
2018. szept. 26. 18:55
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Akkor följelented, és megbírságolják. A törvény világosan kimondja, hogy este 10 után kuss van, kivéve azt a pár napot (szilveszter, búcsú), amikor lehet rajcsúrozni hajnalig. Ha pedig jön amperkodni, lezavarsz neki két-három átszállót, amíg szedegeti a fogait, addig is kussol...
2018. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy szabad egy vitát ennyire hagyni elfajulni? Mondjuk ő nem értett a sokszori szép szóból...
2018. szept. 26. 18:59
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nyomass neki igazi plafonszaggató hörgős metál zenét, mikor nekikezd a szajakodásnak. A felső szomszédom egy öreg tyúk, egész nap, hajnaltól csörög valamivel meg csattog a klumpája, hogy törne ki a lába. Egyszer lekopogott a csövön, mikor 3 beszélgettünk, nevetgéltünk 11 körül. Felmentem és elküldtem a halálf.szára. Megmondtam neki, hogy ha még egyszer meghallom, hogy visítva pofázik a lakásban, meg reggel 5-kor ordít a Bartók rádió, kihívom rá a rendőrséget is. Amúgy meg ő kezdte, beköltözés napján már fel akart jelenteni, mert olyan felújítást végeztünk a lakásban, amit ő nem engedélyezett. Hát mondom, nagyon gyorsan szedje a csülkét felfelé... Meg lehet kicsit meg is fenyegettem, mikor feszt ezen verte magát a szomszédoknak. Azóta minden oké, nem várom, hogy a panelban ne halljam, ha a szomszéd fingik, de van egy határ.

Ezek a vén dögök, pláne városban, semmiből nem értenek, pláne nem a szép szóból

2018. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakógyűlést kell szevezni a falszomszédokkal. Biztosan őket is zavarja. Aztán szepen elkapjátok és beolvastok neki, hogy ha nem marad kussban, akkor megy a feljelentés. Felvethetitek, hogy videó felvétel is van a ricsajról. (Híradó vagy valami bizonyítható tv műsor alatt vegyetek fel mint "időbélyeg" gyanánt úgy, hogy a kepernyő is látszódjon)
2018. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már bömböltettem zenét, nem hatott, vertem a falat, szintén nem... sokszor szóltunk már neki, nem érdekli, hazudozik össze-vissza... nem tudom, merre tovább.
2018. szept. 26. 20:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs falszomszédja, csak felette, más szomszédja nincs.
2018. szept. 26. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
megvárod míg megdöglik.
2018. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!