Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én vagyok az antiszoc, amiért...

Én vagyok az antiszoc, amiért munka előtt aludni akarok 6,5-7 órát?

Figyelt kérdés

A házunkban felettünk tegnap éjfélig sikoltozás, üvöltözés, ugrálás, hangos zene...

Én hazaértem, elvégeztem a házimunkát és estig tanultam majd lefeküdtem és aludtam volna.



Jó, biztos én vagyok az antiszoc, de mit tudok tenni?


Huszonéves vagyok én is, abszolút nem partiarc, de ha mégis szórakozásról van szó, elmegyek otthonról, nem dolgozó embereket zavarok éjjel.


2018. okt. 2. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta ezt rád, a szomszéd?

Amúgy nem hiszem, hogy csak téged zavar, illetve gondolom, ezzel a házirendet is megszegi, úgyhogy le lehet állítani, ha sima kérésre nem tesz semmit.

2018. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hétvégén én is buliztam, nem parti volt, de iszogatás meg minden, de nem otthon, éjjel meg halkan mentem haza, nem keltettem fel senkit. :(


Akinek reggel meséltem, az hurrogott le.


Egyébként ez a 2. eset.

Egynek nyilván nem örülök, de nyilván nem is hisztizek, lehet bármilyen buli, bármit ünnepelhet, lánybúcsú bármi.

De ne rendszeresen.

2018. okt. 2. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Le kell az ilyen köcsögöket ütni!
2018. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet nyugodtan szólni. A mi szomszédunk 3 éven keresztül minden nap talaj részegre itta magát, és minden nap tört-zúzott verte a szintén alkoholista hapsiját. Sikoltozott, és hajnalban totál kakaóra véve a zenét bulizott a pasijával. Mi mindig szóltunk neki, hogy fejezze be. Erre a válasz az volt, hogy már elkezdte délután 3 órától. Szívünk szerint átmentünk volna, és jól megvertük volna, de ez a primitív megoldás nem vezetett volna sehová. Többször kihívtuk a rendőröket ( jöjjenek, mert szerintem a nőt éppen durván verik, úgy üvölt) mindig kijöttek. Ilyenkor pár nap csend volt, majd minden kezdődött elölről. Végül rendőr tanácsára az önkormányzathoz fordultunk, hogy elindíthattuk a kényszer kilakoltatást. Sokáig tartott, de a végén kilakoltatták őket.
2018. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendszeres az ilyen akkor szólj nekik, hogy srácok halkabban mert most végeztem a munkában és pihenni akarok.
2018. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. eset és ne rendszeresen? Két alkalmat egyáltalán nem mondanék rendszeresnek, főleg ha régóta laktok egymás mellett. Abban az esetben nem is szólnék.

Ha új lakók akkor beszélnék velük normálisan, hogy legközelebb légyszi éjfél körül vegyétek lejjebb a bulit.

2018. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Éjfél körül lejjebb vették, de akkor már mindegy... tíz óta forgolódtam az ágyban.


Nem régi lakók és tartok tőle, hogy havonta eljátsza majd.

2018. okt. 2. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi gond azzal,sőt kell,hogy eleget kell aludni,egy fiatalabb embernek főleg. Kell,mert ez a normális,nem árt,ha nem 1orat alszik az ember,és úgy megy be dolgozni. (Enyhén szólva)
2018. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!