Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen szomszéddal mit lehet...

Ilyen szomszéddal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
20-as fiatal nő lépten-nyomon beugat valamit hol a társasházi lépcsőházban hol azon kívül. Itt lakik a szintünkön, egy arrogáns hülye, nincs kedvem megbeszélni vele. Paliját nem ismerem de nyilván van neki. Megoldás?

2018. okt. 6. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Jogosan szól valamiért pocsék stílusban, vagy olyanba szól bele, amihez semmi köze nincs?
2018. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha beszól valamit, én azt csinálnám, hogy magam elé tartom a jobb kezem és kinyújtom a hüvelykujjam (mint amikor stoppolsz xD )

És közben egy kicsit vigyorogj is :D

2018. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ott
2018. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván olyasmiért szól, amivel te zavarsz másokat, nem a napi időjárást akarja veled megbeszélni.


“Paliját nem ismerem de nyilván van neki”

Ez mégis mennyiben kapcsolódik a történethez?


“Megoldás?”

Ne zavard a többi szomszédot. Nagy összegben fogadni mernék, hogy hangos bulizás, vagy közös költség nem fizetése miatt “ugat be” folyamatosan.

2018. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kösz a kioktatást, de mellément sajnos.

Legutóbb a húgomnak szólt be házmester stílusban, mert elment mellette a ház előtt amikor az ismerőseivel beszélgetett és nem ismerte meg.

Buli nem volt és nem is lesz nálunk, van pár fiatal albérlő akik még éjfélkor is rendszeresen nyitott lakásajtó és hangos zene mellett a teraszon cigarettáznak és proliskodnak.

Közököltséget meg remélem viccnek szántad, ugyan mi köze lenne hozzá?? :DD Egyébként épp több mint 2 havi túlfizetésünk van jelenleg. :DDD


Palijára azért tértem ki csak, mert eddig jellemző volt, hogy mindig ismerősök körében kaffogott és gondolkozok rajta hogy ha látom egyik nap a lépcsőházban akkor elbeszélgetek a fejével, csak nem akarom hogy reggel 7-kor Faszi Úr csapkodja az ajtónkat mert belegázoltam a barátnőjébe.

2018. okt. 6. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, idegesítő-e ez a nő és mennyire, de ha egy férfival nem mersz szembeszállni, akkor egy nővel szemben se legyél ennyire erős. Tököm kivan az ilyenekkel, hogy "jaj, a férfit nem bántjuk, mert az ugyanolyan erős, mint én, de egy csaj, azzal lehet izmozni". Ez független attól, hogy a csaj amúgy segggfej vagy nem.
2018. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Senki nem izmozott vele eddig meg nem is fog. Ő a s**gfej rendszeresen mindenkivel. A kérdés arra irányult hogy mit lehetne kezdeni vele anélkül hogy "izmozás" legyen a vége.


Köszi az értelmes válaszokat.

2018. okt. 7. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ignorálni, én egy hülye miatt se vagyok hajlandó idegesíteni magam
2018. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A megoldás, hogy ne csak itt, hanem ott is legyen ekkora bátorságod. :)
2018. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!