Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elköltöznétek onnan ahol...

Elköltöznétek onnan ahol laktok, ha sok rossz élményetek volt ott?

Figyelt kérdés
Egy 3000 fős nagyközségben lakok a feleségemmel.35 éves férfi vagyok,mindig is itt laktam. A gyermekkorom nem volt túl rózsás a szüleim állandóan veszekedtek egymással és velem keveset foglalkoztak.A szüleim a látszatra adtak(szép ház,autó...)de nem éreztem magam jól velük. Ezt tudták sokan az egész településen és rajtunk gúnyolódtak. Én már 15 évesen rendszeresen alkoholizáltam meg dohányoztam titokban.Maga a házat nagyon szeretem de a települést kevésbe,mert sokszor eszembe jut a sok rossz élmény. Mit tennétek a helyembe?
2018. okt. 7. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mérlegelnék: az elköltözés és a vele járó hajcihő (ingatlan eladás, másik ingatlan vásárlás, munkahelyváltás stb) a több energia, vagy az, ha megpróbálod elengedni a múltat és éled az életedet.


Én pesti származású, de 1994 óta agglomerációban élő fickó vagyok. Most 46 éves, tehát már az életem nagyobb részét éltem itt, Veresegyházon. 22 voltam, mikor idejöttünk. Az összes szép emlék itt történt meg velem, anyagi felfutás, szerelem, hosszú párkapcsolat stb. Aztán 10 éve elindultam a lejtőn, majd 5 éve a párom is elhagyott. Bennem is felmerült,nhogy elhagyjam a települést, de nálam győzött a "komfortzóna", itt a ház, megszoktam stb.

De ha neked nagyon erősek a traumák és nem tudod feldolgozni, nyilván jobb menni, mint még évtizedekig nap mint nap újraélni. De első körben megnézném, hogy tudok-e magamon dolgozni, hogy ezt ne kelljen.

2018. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Költözz el.

Jót tesz az új környezet.

Új emberek.

Még ha csak 1 kis időre is de jobban fogod magadat érezni

2018. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ennel sokkal durvabb elmenyt eltem at az otthonomban amit imadtam. Amikor az tortent azonnal koltozni akartam... de vegul nem tettuk meg, es nem bantam meg. A rossz elmenyt nem kell taplalni, illetve atalakul valami massa... en nem mennek ez miatt. Ha csak nem azert mert a telepulesen folyton kibeszelnek mai napig, de egy rossz emlek... ugyan!
2018. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemcsak egy rossz élmény hanem 25 év rossz élmény. Kb 5 éve kezdem jobban érezni magam a bőrömben.
2018. okt. 7. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Költöznék. Meg is tettem.
2018. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!