Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kolisok! Nálatok fürdenek a...

Kolisok! Nálatok fürdenek a közös fürdőkben?

Figyelt kérdés

A mi szintünkön csak közös fürdők vannak, így mi is oda járunk. Féltünk tőle, hogy majd sokan lesznek, sokat kell várni mire sorra kerülünk, minden tiszta mocsok lesz annyi ember után stb., stb., de már több, mint egy hónapja ott lakunk és még SOHA nem láttunk ott senkit fürdeni. Gondoltunk rá, hogy biztos pont jókor megyünk fürdeni és elkerüljük a többeiket, de eddig még se reggel, se délelőtt, se délután, se este nem találkoztunk ott senkivel sem. Max. egy-két lányt láttunk tollászkodni a tükör előtt és ennyi. Velünk szemben van a fürdő és nagyon vékonyak a falak, szóval lehet hallani a mozgást a folyosón, de nem nagyon járkál arra senki. Valamint mindig teljesen száraz és tiszta minden, szóval még a nyoma sem látszik... Van még másik fürdő is a folyosón, de ott ugyanez a helyzet (mert egy darabig mi is oda jártunk, mert csak az volt nyitva). Arra is gondoltam már, hogy lehet, hogy átjárnak másokhoz fürdeni (akiknek van saját fürdőjük), mert már hallottam ilyet egy barátnőmtől, de ennyien azért tuti nem kéretőznek be máshoz... meg szerintem nem is lenne sok értelme másik folyósóra járni fürdeni, mikor itt közelebb van és üres.


Oké, lehet, hogy beteg dolog, hogy ezt ennyire figyeljük, csak tényleg meglepődtünk rajta. Örülünk neki, hogy nincsen tömeg, nem kell mások előtt fürdeni, nem kell várni, nincsen kosz stb., de valahol meg azért mégis kicsit ijesztő belegondolni, hogy akkor a többiekkel mi van... Ők nem fürdenek?


2018. okt. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor egy kollégiumban szálltunk meg mindig nagyon kora reggel mentünk amíg a többiek aludtak :D hát érdekes, ismerek olyat aki annyira viszolyog a közös fürdőtől, hogy inkább kihagy pár estét. Bár nem tudom, hogy egy koliban ez mennyire tartható állapot :D
2018. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fú hát nem tudom, nem örülnék neki, ha ilyen szobatársam lenne :D
2018. okt. 7. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Azért egy közös fürdőben nem egy fajta betegséget össze lehet szedni, az is igaz.
2018. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem higiénikus meg nem kellemes, de az se, ha nem fürdesz egy hétig :D
2018. okt. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!