Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új lakóként sportmotorral...

Új lakóként sportmotorral kiutálnának egy társasházból/lakóparkból?

Figyelt kérdés

Ingatlant keresek az elkövetkező 3 évben, garázs mindenképp kell abból is meleg/fűtött hely, ha kényelmet nézem akkor a fent említett két lehetőség lenne a legjobb, este haza megyek, csukom a garázst, és már bent is vagyok a lakásban, annyi a hátrány hogy közös az udvar ezeknél ahogy láttam a képeken, vagy osztott kis fallal, sövénnyel elválasztva.


Szezonban csak két keréken közlekedem, addig míg az utak hőmérséklete kedvező, a lakóknak késő este, éjszaka, vagy hajnalban is el kéne viselnie a zajt induláskor/érkezéskor, ez olyan 10-15 percet vesz igénybe mindennel együtt.

Haragosokat nem szeretnék és kompromisszumokat sem, viszont megoldás lehet még a családi ház is, ott annyira nem jellemző a katonás rend a szomszédok felé.


2018. okt. 7. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az állandó motorbőgés hajnalban vagy éjszaka nagyon zavaró, és lesznek haragosaid. A társas házi élet egyik szabálya, hogy tudjanak az ott lakók együtt élni.

Én szeretem a motort, nekünk is van ,de ha engem minden hajnalban vagy éjszaka a hangos motorbőgés ébresztene, még én is átmennék, hogy ez így nem lesz jó.

Inkább keress olyan házat ahol egyedül lehetsz.

2018. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sorházban élek, az udvarba tárolom a gépet, nekem gsx-r 1000 van akrapovic van rajta és hát nem nagyon csendes, de én imádom hallgatni a hangját, semmi pénzért nem mondanék le róla. Reggel korán elmegyek de kb a többiekkel egy időbe van akinél kicsitt hamarabb. Délután senki ne szóljon be nekem, de ha még van dolgom és este már későn érek haza azért én se tűrném ha mások zajonganának. Nos én erre egy dolgot találtam ki: az udvaron sose indítok mindíg kitolom az utcára, de mivel ott is végig kell gurulnom próbálom minél alacsonyabb fordulaton tartani. (főleg ha hétvégén kora reggel megyek valahova) Este meg ugyan így nagyon lassan gurulok be. Szerencsés helyzetbe vagyok mert az utca elején lelövöm a gépet, van annyi lejtő hogy szinte a ház elé begurulok. Eddig nem szólt nekem senki, sőt a kis lurkók még szeretnek is nézni. A házak fognak annyit hogy ne halladszódjon be. De egyébként normális környéken, értelmes, családos emberek között nem fognak megverni, ledobálni vagy ilyesmi. (lehet engem nem is merne senki de ez már más téma😃) Szóval szerintem nem fognak kiutálni, de azért gondold bele magad mások helyzetébe, neked se tetszene ha este 9 kor nagy nehezen elaltatod a pár hónapos gyereked erre valaki tőgázzal húzatja az utcán.
2018. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Kösd fel magad hülye gyökér...

Amennyi pénzt elcseszel a hülye fegyverropogást imitáló játékodra, vehetnél normális járművet is.

Múlt héten láttam olyan elektromos motort ami lopakodónak is elmenne, és az illető haladt vele rendesen.

Mit akarsz amúgy a sportmotoroddal kertvárosban? Azon kívül hogy a mínusz 10 centis fütyikédet kompenzálod vele?

Húzzál ki az Alföldre a nyílegyenes autópályára aztán ott játsszál need for speed-et, és nyeld be a szalagkorlátot kretén.

2018. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#4:

TE ISTENKIRÁLY ARC VAGY, KOMA! xDDDDD

2018. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-4 es: látom ti ilyen motorutáló irigy szerencsétlen vagytok.... Biztos jó a fostalicskátokkal a dugóban ülni órák hosszát amíg mi SZABÁLYOSAN hangsúlyozom SZABÁLYOSAN elgurulunk melletted. És még sorhatnám.... Mellesleg írta is az illető hogy szezonban közlekedik kétkeréken, tehát valószínűleg ő is autóval jár télen. Én is csak akkor megyek autóval ha nagyon muszáj. A tények ismeretében kéne ítélkezni a miniatűr méretű agyaddal. A másik dolog hogy mennyi pénzt költünk rá.... Ez van akinek egy hobbi, szenvedély. Nekünk ez is az és ha költeni kell rá hát akkor költünk rá. Lehet neked is van, de eddig nekem úgy látszik hogy a te boldogságod az internetes név nélküli megmondóemberkedés, szidkozódás, de olyan szinten gyáva nyomorék vagy hogy a szemébe már nem mernéd mondani senkinek mert össze fosod magad. 4 es: az aki a hátam mögött mondja a véleményét az egy szerencsétlen nulla ember, ennyit is ér hogy én foglalkozzak vele. Az meg a másik hogy mindenkinek a szája jár hogy hülye motoros kivágok elé egy vascsövet, meg integet, bemutogat az út széléről de ha megállok és oda állok elé hogy mi a probléma ? akkor csak les mint hal a szatyorba, a gatyája meg össze van szarva.
2018. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szomszéd embernek ilyen chopperje van, na az amikor kihajt a garázsból recsegve ropogva az nagyon jó szokott lenni. Ráadásul a tömbházak között olyan jó az akusztika, hogy tízszeresen hangosabban lehét hallani mindent.

Pedig az ember nem is bőgeti a motort, kiall és megy is. Szerencsére nem minden nap használja, de néha van, hogy egész harley club odajön, és szinkronban tolják a recsegest, ilyenkor fognom kell az ablakot nehogy kiessen a helyéről.

De mondjuk a felettem lakót sem értem, aki kiordít neki hogy" halkabban bőgesd a motrot a rokker k.va anyádat" egyrészt úgysem hallja, másrészt nem lehet letekerni rajta a hangerőt. Sajnos.

2018. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kompromisszumot, költözz tanyára. Családi házas övezetben sem fognak örülni a negyedórás indulási szeánszodnak. (Nem mellékest süt az írásodból a "ki ha én nem" stílus...)
2018. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!