Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rá merjek erre kérdezni a...

Rá merjek erre kérdezni a tulajnál, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
Albérletben élek,nagyon rendes,megértő tulajom van.Kb. 3 éve lakok itt,még exemmel jöttem ide,az ő ideje alatt sok tartozás felhalmozódott,de én rendeztem mindent egyedül,ex el lett küldve,pontosan fizetek,tehát megbízhatónak tart,ezzel nincs gond.Viszont nem merek rátérni arra a témára,hogy mik az elképzelései a lakással kapcsolatban,tehát meddig akarja megtartani,mik a tervei.Attól félek ha felhozom ezt a kérdést,lehet bogarat ültetek a fejébe,amire eddig nem is gondolt,pl. eladás vagy ilyesmi.Illetve attól is félek,hogy ha látja hogy ezen parázok,és ez mennyire fontos nekem hogy itt lakjak,azt mondja hogy akkor oké,de kicsit emeljünk a bérleti díjon.Jó helyen van,ennél többet elkérhetne mástól simán,csak annyi,hogy ismerős révén kerültem ide.Valahol nekem is fontos lenne tudnom mire számíthatok a jövőben,de azt se akarom hogy a kérdésemmel elrontsak mindent :( Te mit javasolsz ?
2018. okt. 14. 01:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha többet kérne,akkor meg veszélyhelyzetbe kerülne a megélhetésem,mert így is hónapról hónapra élek ,sokszor elég szűkösen.
2018. okt. 14. 01:26
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért kér kevesebbet, mert megbecsül téged. Én is viszonylag keveset fizetek, de rendben tartjuk a lakást, fürdőt, szólunk rögtön, ha valami van, hogy orvosolhassa. Hallottam már bérlő horror-történeteket, szóval a tulajnak se mindegy, ki lakik ott.

Én simán rákérdeznék. Mondanám, hogy jól érzem itt magam, én még mindig hosszú távban gondolkodom, Te/Ön is? Nem hiszem, hogy emiatt a kérdés miatt drasztikusan megemeli a bérleti díjat.

2018. okt. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!