Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a szobatársammal...

Mit csináljak a szobatársammal, aki nem húzza le maga után a vécét, nem tisztálkodik rendszeresen, és a szoba tisztántartását is lesz*rja? Praktikákat várok :D

Figyelt kérdés

2-en vagyunk koleszban szobatársak, külön fürdőszobával. A szobánk rendbentartásáról mi gondoskodunk (főleg én). Hogyan vehetném rá a szobatársamat, hogy ő is vegye ki a részét ebben, mert ha én nem csinálom csak a mocsok van az egész szobában.

Ezek mellett a vécét se húzza le maga után, amit már szóvá is tettem neki, és úgy jött ki tőle, hogy nem-e én hagytam úgy, közben meg már ez volt az 5. alkalma. Az utóbbi időben pedig eléggé rendszeressé vált, mintha direkt csinálná.

A harmadik dolog pedig az, hogy nem tisztálkodik rendesen, és emiatt ki**szott büdös szokott lenni ő is, meg a szoba is, amit meg töménytelen dezodorszag követ. A szellőztetést nem ismeri, pont úgy mint a söprűt meg a felmosót se. Nem szeretnék ebből problémát csinálni, de már próbáltam vele beszélni és csak ígérget fűt-fát, a végén pedig semmi. Nyitott vagyok minden ki**szásra, úgy szeretném megoldani a problémát, hogy szégyellje már el magát, vegye észre, hogy mekkora debil, és hogy mik az együttélés kulturális alapszabályai. Nem akarom ba***gatni, mert attól felek, hogy visszafelé sül el a dolog és én is piszkálva leszek.

Gondoltam, hogy vlmi cetlire kiírom ezek szépen, egy versbe foglalva és rájön, hogy itt nincs minden rendben, hogy mekkora egy szmotán :DDD



2018. okt. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Válts szobatársat. Egy ilyenből sosem fogsz kultúrembert faragni... :)
2018. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Költözz másik szobába.

Szólj a nevelő tanárnak.

Írd ki az ajtó külsejére cetlire ezeket neli üzenetben, hogy mindenki lássa aki arra megy.

2018. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Add be a kérvény, h más szobába akarsz költözni és ha lesz hely, akkor téged átraknak. az új beköltözőt meg berakják az igénytelen mellé.

Én fiúként azon is kiakadok, ha nincs lehajtva a WC teteje, ha még le se lenne húzva, nagyon mérges lennék.

biztos elmondanám összes közös ismerőseinknek koliban, miket csinál és így többiek is tudni fogják, milyen.

2018. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!