Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megkarcolnád azt a kocsit ami...

Megkarcolnád azt a kocsit ami napok óta a kapubejárod előtt áll?

Figyelt kérdés
Közteresek azt mondták ki sem jönnek mert nincs trélerük jelenleg, nem tudják elvontatni. Rendőrök kijöttek de ők csak bírságoltak egyet aztán elmentek. Keresték a tulajt bm-től lekérték az adatait, de nem vette fel a telefont és a lakhelye messze van, nekik az már "messze van intézkedni". Nagyon bosszantó hogy 3 napja nem tudok kijárni az autómmal. Arra is gondoltam hogy betöröm az üveget és árokba tolom, csak akkor engem büntetnek meg.
2018. okt. 19. 07:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Esetleg odébb tolnám. Az ablakot talán le is tudod tolni egyébként kis feszegetéssel, de vandálkodás nélkül.
2018. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Bosszantó az biztos, ám ha megkarcolnám, attól még nem tűnne el onnan.
2018. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet. Ráadásul attól nem kerül odébb az autó.
2018. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Nem, s normális emberként fel sem merülne bennem még kérdés szintjén sem, hogy karcolásszam.

Valahogy megpróbálnám arrébb tenni.

2018. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

Mi azt csináltuk hasonló helyzetben, hogy 5-en 6an köebefogtuk és lóbálással kijjebb taszigáltuk az út közepére, hogy ki tudjunk állni. Ráadásul ha már forgalmi akadályt képez, akkor a hatóság sem szarhatja le.


Másik: ha megér annyit, hívsz egy autófelnyitó szerelőt,msok ilyen van aki roncsolás nélkül fel tudja nyitni a kocsikat, és nem kéri el a forgalmit, hogy a tied-e. Ha kinyitotta, odébb lehet tolni.

2018. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Tűzoltókat láttam egyszer, hogy hatan felemeltek és odébb tettek egy autót. Ha vannak haverok és nem nagy autóról van szó, akkor ez is megoldás.
2018. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%

Felesleges kárt tenned az autóban. Semmi értelme. Max téged vesznek elő vandálkodásért. Megértem, hogy bosszant de akkor sincs semmi értelme kárt tenned az autóban, úgyse jutsz vele előrébb. Amúgy meg utána kötöd valamelyik ismerősöd autójának és elhúzzátok valahova. Vagy összehívod a haverokat és elhúzzátok kézzel. Ismered a mondást, sok lúd disznót győz. Vagy ha elegen vagytok akkor kötelet alá és megemelitek. Mi 7en raktunk arréb egy 500 kilós zongorát..

Nincs traktoros ismerősöd? Annak utána kötöd biztos, hogy elhúzza. Kézifék ide vagy oda.. tulajt kb 2 naponta hivogasd. Más számokról is hátha felveszi. Esetleg ha van a közelben valami gyár ahol használnak targoncát, megkérhetnéd őket, hogy segítsenek arréb b.aszni :D

2018. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Nincs traktoros ismerősöm, pénzt költeni meg nem szeretnék trélerre, nem az én hibám, remélem ez érthető.

Bmw x6-ról van szó, ezt szerintem még 10-en sem tudjuk arrébb tolni.

2018. okt. 19. 07:55
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima kocsival, vontatókötéllel is arrébb lehet tenni szerintem, ha az árokba is.
2018. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%
Akkor húzzátok ki az útra, az csak pár méter. Onnan már el fogják szállítani.
2018. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!