Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nők, ha észrevennétek hogy a...

Nők, ha észrevennétek hogy a szemközti házból, egy férfi, professzionális távcsővel kukkol, mit tennétek? A férfi, jóképű és pénzes lenne, ha ez számít valamit.

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha jóképű és pénzes, akkor átmennének hozzá. Ha nem, akkor perverz disznónak gondolnák és feljelentenék.
2018. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Visszakukkolnám a saját teleszkópommal.


Na vajh? Behúznám a függönyt.

2018. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Odacsoszognék a járókeretemmel az ablakhoz, kacéran felhúznám az otthonkám és csábosan kacsintanék. Persze csak ha jóképű és gazdag.
2018. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Távcsöves puskával visszanéznék rá.


Amúgy bárkit sajnálnék, hogy engem kell kukkolnia, mindegy, hogy kicsoda.

2018. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

Ez netto baromság 4-es... egy nő, az nő, és sztem rajtad is van mit nézni bőven. :)


Nem számít, h jóképű, az sem, h pénzes. Nem normális, ha direkt figyel. Mondjuk engem nem tud, erre kínosan ügyelek.

2018. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg megpróbálnám úgy feljelenteni, hogy ne sejtsen meg belőle semmit, és ne tudjon felkészülni a házkutatásra.
2018. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2%
Az aranyásó típusú női egyedek átmennének a jóképű és pénzesnek látszó f egyedhez, és mint a fekete özvegy pókok még párzanának vele egyet, mielőtt felz*bálják vagy esetleg a meetoo jegyében megkérnék, hogy változzon bakkecskévé.
2018. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Odahívnám a bátyámat, és letolt gatyával előre hajolva megmutatná a meztelen seggét a kukkolónak, hadd nézze a távcsövével.
2018. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

"egy nő, az nő, és sztem rajtad is van mit nézni bőven"


Jujjj, de jó, akkor már tuti nőcike, mert a nőcikéket mind lehet tárgyiasítani, hahaha!!

2018. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
65%
Egy jokepu, penzes ferfi soha nem csinalna ilyet igy abszurd a kerdes.
2018. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!