Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki melyik vidéki városban él...

Ki melyik vidéki városban él és miért szeret ott lakni?

Figyelt kérdés

Elegünk lett a fővárosi létből, de nincs nagyon helyismeretünk máshol, hogy hova lenne érdemes költözni.

Vidékiek vagyunk, de ahonnan jöttünk, azok nem élhető helyek.



2018. okt. 23. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Veresegyházon élek 24 éve. Budapestről költüztünk, újpalotai lakótelepről a szüleimmel.

Én el vagyok vele, minden van már, polgármesterünk, aki országos rekorder a több, mint 50 éves praxismúlttal, nagyon sokat tett a településért. Községből 1999ben város lettünk. Cégek települtek ide, üzletek, minden van. Gyönyörű tavaink és fenyves erdőink vannak, 20 percre a fővárostól egy igazi paradicsom.

2018. okt. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyháza. Jó jtt lakni, viszonylag minden megvan, csak nagyon ritkán kell átugrani Debrecenbe. Nekem az a hátrány, hogy sok a kokéró.
2018. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sopronban élek, Budapestről jöttem ide 11 éve. Szeretek itt élni.
2018. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Debrecen széle. Erdő, nyugalom, megis pár percre van a város. Iskola, ovi, munkahelyek, minden van.
2018. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg Dunakeszin élünk (állandó lakásunk Budapesten van). A fővárostól 20 km, az ellátás nagyon jó (Auchan, Tesco, Spar, Aldi, Lidl, Penny). Az Auchan üzletsorán és környékén számtalan más üzlet, áruház is van, munkalehetőségek is vannak. Gyönyörű Duna-partja van, télen-nyáron sokan látogatják. Hátránya, hogy az ingázók miatt a reggel Bp. felé, délután vissza közlekedési dugók alakulnak ki.
2018. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Veresegyházban gondolkodunk, de már egyesek szerint túl zsúfolt.
2018. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, 6os, sajnos igen, ez nem álhír, picit túlnőtte a népesedés azt a közúti infrastruktúrát, ami még tolerálható lenne. Így reggel 6-tól 8-ig kb sajnos megy a tömzsögölés mindenfelé. Én ma már amúgy ezek tudtában azoknak ajánlanám Verest, akiknek nem pont a konvencionális szokványos munkaidőben kell gondolkozniuk. Vagy szabadúszók, távmunkások, 24/48 szolgálatosok stb, a napi ingázás tényleg idegborzoló. Mi is tettük 10enévig, de már másképp élünk.

De ezt leszámítva nagyon élhető kisváros, teljes ellátottsággal, gyönyörű helyekkel.

2018. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Egerben lakom, és nagyon szeretem a várost. Szépen fel van újítva minden, végig bicikliút fut a városon át, szép a környezet, nyáron sok a program. Viszont munkahelyekben nem bővelkedik a város. Ilyen szempontból például Győr, Sopron vagy Szombathely sokkal jobb. Néhányan írtak Budapest környéki városokat, de azok is gyakorlatilag a főváros nélkül élhetetlenek lennének. Nagyrészt a főváros közelségének köszönhetően lettek nívós helyek.
2018. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!