Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismerkedjek a szomszéd nővel?

Ismerkedjek a szomszéd nővel?

Figyelt kérdés
A lépcsőházunka költözött egy nő fiatalabb nálam,egyedűl él, én is egyedűl álló vagyok.nagyon rendes, nagyon inteligens,iskolázottabb mint én.hozzá nem járnak férfiak, hozzám nem járnak nők.ilyenkor illene ráhajtanom?-összejönni vele?-csak egy a bökkenő: mint nő nem jön be nekem. mit csináljak? lehet hogy elvárja hogy hajtsak rá? ha nem hajtok rá, azt hiheti higy b...zi vagyok?

2018. okt. 23. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
b..zi vagy? Akkor ne hajts rá
2018. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 nem vagyok az!
2018. okt. 23. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be minek hajtasz rá?
2018. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem jönne be neked, nem lenne kérdés...
2018. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj te tiszta hülye vagy.

Ha nem tetszik mit akarsz akkor?

De ha tetszene is , akkor azt csinálnád amit itt mondanak?

Még tipped sincs hogy elvárja.

Ha már ott van, miért nem próbálsz csak úgy spontán beszélgetni vele.

Kb 5-6 beszélgetés után már nem kellene itt semmi féle idétlen , megválaszolhatatlan kérdést feltenni.

Mert itt erre nem lehet válaszolni.

Tényleg ne játszd meg hogy búzás vagy.

2018. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúl. Befuccsolsz, költözhetsz. Tessék békén hagyni.
2018. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ajjaj ajjaj!-rosszúl kérdeztem?-a társadalomnak mi az elvárása? udvaroljak neki, akkor is ha nem tetszik,de mint jó szomszédok nagyon jól elszoktunk beszélgetni.nem tudhatom hogy ő elvárja e hogy közeledjek hozzá mint nőhöz.
2018. okt. 23. 21:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérdésedbol ítélve nem hiszem, hogy te viszont bejonnel neki, mivel férfi nem vagy csak hím nemű valaki, így szerintem ne hajts rá.Hozza valószínű fognak menni férfiak egy idő után , viszont hozzad nő egy sem. Egy ember plusz mínusz pedig nem oszt szoroz, szóval hagyd, amúgy sem lenne esélyed.
2018. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Jaj a tipikus kérdező megint... Meguntad a munkaügyis kérdéseket te mongol idióta ?
2018. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9. ?
2018. okt. 23. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!