Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Berúgtam eléggé és túl hangosa...

Berúgtam eléggé és túl hangosan beszéltem és mindenkit ölelegettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétvégén pár emberrel fesztiváloztunk...


Túl jókedvem volt, ölelgettem a barátaimat (az egyik nyomulásnak vette, pedig nem volt az, kicsit sem). Meg túl jókedvem volt, kicsit kinyílt a csippám. Amúgy sem szép látvány, ha egy lány sörös üvegből vedel...


Nagy baj nem lett, de eléggé beégtem, ez ha máshol van és nem a faluban, semmi sincs belőle, de így.


Szerintem a többiek is szemetek voltak, hogy nem szóltak, hogy ez így gáz, vagy menjek haza. Hanem másnap bombáztak az üzenetekkel és képtelen sztorikat próbáltak előadni... Semmi nyomulás nem volt szándékomban...


2018. okt. 30. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi másokkal is előfordult már az ilyesmi. (Én a tegnapi napból nem emlékszem semmire) de csak vedd viccnek az egészet. Nevess együtt a többiekkel és ha látják, hogy nem zavar nem fogjál többé felhozni.
2018. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Juhj ilyen velem is volt már nyugi😂💜

Ugyan így fesztiváloztunk haverokkal és nagyon berúgtunk, szobron táncoltunk, úton hemperegtünk és én is mindenkit ölelgettem.😂😂 Aztán másnap mg ott mondogatták, hogy mi volt meg ilyenek...én is eléggé paráztam eleinte de utána már nem. Hidd el ebbe semmi nem égő,jó kedved volt és ennyi. Fiatalon mindenki csináll hülyeségeket, később meg nevet rajtuk.😉 L

2018. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sok ember volt ezt nem kellett volna, felbőttek is


Ha csak hacerok lettünk volna, nem érdekelne

2018. okt. 30. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mondd azt hogy nem te voltál.
2018. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Nálunk is voltak felnőttek, sulis rendezvénx volt, ők se szóltak semmit mimden ugyan úgy ment tovább. Pedig ofőmmel állítólag kiabáltam meg ilyenek, de nem szólt semmit.😂
2018. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de hát erről szól a berúgás... ez nem gáz, hanem pont, hogy jó! Végre történt valami, és nem csak otthon gubbasztottál! Örülj neki! :)
2018. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig tart az az itóka valamennyire, mert a helyesírással nem kis gondok vannak. :D
2018. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Határozd el, hogy soha többé nem iszol két adagnál többet egy nap.
2018. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!