Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tovább? Nem vagyok egy...

Hogyan tovább? Nem vagyok egy barátkozos fajta, szeretek olvasgatni, egyedül tölteni az időm. A jópofizás sem a kenyerem. Azután lett egy új szomszéd, kezdetben

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy barátkozos fajta, szeretek olvasgatni, egyedül tölteni az időm. A jópofizás sem a kenyerem.


Azután lett egy új szomszéd, kezdetben tartotta a három lépés távolságot, köszöngettem, felajánlotta "nm vagyok én olyan öreg" tehát tegező viszonyba kerültünk.


De én nem kezdeményeztem vele jópofizó beszélgetést. Az elején mindenen nevetett (mintha vicces volna) Erről később.


Még mindig nem voltunk se jó se rossz viszonyba, és néha fölvitte a tyúknak amit főzött. Összeszedte a tojást, ideadta. Amikor megláttam a többit a zsebében felajánlottam a többit, amit "ennyi volt" mondattal a kezembe adott.


Nem fogadta el. De nem szóltam a zsebében lévő tojásokról.


Múltak a hónapok, és oda jutottunk, hogy beleszólt a dolgaimba, mintha irányítást akarna szerezni felette.


Amikor kezdtem meglátni, hogyan puhít meg mást pl. kamu-röhögés.


Szóval idővel, mivel olyan lett a viszonyunk, már amin anno nevetett volna, már azt felelte "hülye" Eleinte nagy fordulat volt tőle hallani, de úgy idővel hozzászoktam. Nem számított mit mond.


Mindig beszólt valami, idegesítőt,sértőt.


Azután ő vádol engem, hogy elege van a beszólásaimból.


Mesélek két példát.

Megkérdezték tőlem, hogyan telt a hétvége. De ő felelt helyette, beleszólt. "Feküdt"

:) Mostam, mindegy.


Ez sorozatos volt, mintha fájna neki, nem körülötte forog a világ, és más érdeklődik irántam.


Sok sok történet van.


A másik a hűtös történet, hogy én nem segítettem neki kivinni. Ezt panaszkodta az egyik munkatársnak. Pedig nem is szólt, hogy kell hűtőt kivinni, akkor honnan tudnám.


Majd a napokban ismét írja elege van a beszólásaimból. Ezt én csodálkozva hallgattam.


Tehát megírtam neki a nyári dolgot, hogy akkor sem szóltam be a tojás miatt.


Erre nagy mosoly smiley ket kült többet, és olyanokat írt: "Te szerencsétlen..." "Te jóképű..." "Jó hogy tolvalynak nézel" "és ne haragíts fel, mert te húzod a rövidebbet, és ez nem fenyegetés hanem igéret"


Azóta nem szól hozzám, nem néz rám. Kerül. Már nem kell hallgatnom pl. amikor mostam "a mosónők korán halnak"

/szóval a hülyeségeit/



A kérdésem az, hogyan tovább, és miért duzzog?



2018. nov. 4. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mit olvastam most el, de lehet jobb is.
2018. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire is vagy kìváncsi?
2018. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És miért akarsz a szomszéddal ilyen közeli viszonyban lenni? Semmi közötök egymás életéhez.
2018. nov. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké.
2018. nov. 5. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

A tojásokon kiakadtam. Nem ember az ilyen!!!

De ez a tolvaLY, ez a vége.....


Kérdező, a helyedben levegőnek néznék, esetleg, hogy téged ne tartsanak bunkónak, ha találkoztok egy "helló"- val elintézném. Tartsd a távolságot, aki ilyen a tojásokkal, arról mindent kinézek.

2018. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!