Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van felháborodva az...

Miért van felháborodva az esti, éjszakai órákban hangoskodó szomszéd, ha hangoskodással reagálunk a hangoskodására, miután minden más módszer kudarcot vallott annak érdekében, hogy legyen csendesebb?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 12:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

Mert te legalább akkora bunkó vagy, mint ö.

Ha a szomszéd hangoskodik, akkor nem az a megoldás, hogy te is elkezded és az összes többi szomszédot is zaklatod, hanem - legalább ha kultúrember lennél - felhívod a rendöröket, ök kijönnek, figyelmeztetik, és ezt addig ismétled, amíg eligazítják alaposan. Egy nap akár 5-ször is kihívhatod oket, a 3-4. alkalom után már komolyabb büntetést is kap.

2018. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem vált be, hogy meg lett kérve, nem vált be, hogy a gondnoknak lett szólva, mindig újrakezdte idővel. Én feladtam.
2018. nov. 8. 13:05
 3/26 A kérdező kommentje:
Igazából a többi lakó nem hallja, amit ő kapott legutóbb ilyenért.
2018. nov. 8. 13:08
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem a gondnoknak kell szólni, hanem a hatóságoknak. Felfogtad?
2018. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük az elején: mit takar részéről a hangoskodás?
2018. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hangos beszéd, hangos tévénézés, hangos rádióhallgatás, olyan, mint hogyha nálam szólna. Este 8 óra után, de volt olyan, hogy éjfél után is.
2018. nov. 8. 13:28
 7/26 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudok ilyen áthallatszó zajban aludni, a füldugótól meg megfájdul a fülem. A szüleimnek is van egy hasonló szomszédjuk, de nekik nem olyan erős a hallásuk, mint az enyém, így őket nem zavarta, engem viszont igen. A többi szomszédommal nincs ilyen probléma, pedig mellettem és fölöttem is laknak emberek, élnek, léteznek, mozognak, beszélnek, használnak műszaki cikkeket, késő este és éjjel mégis tudnak csendben lenni. Ez az egy szomszéd a problémás.
2018. nov. 8. 13:32
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Hangos beszéd... viccelsz? :D Hacsak nem üvöltöznek, akkor nem ők hangosak, hanem a ház egy rakás fos, amiben élsz. Valószínűleg akkor is áthallatszik valamennyire a tévé, ha egészen minimálisan szól, azt meg nem tilthatod meg senkinek, hogy feküdjön le és kussoljon, ha méltóztattál ágyba tenni magad. Ha ennyire alacsony az ingerküszöböd, költözz el és ne másokat vegzálj a nulla hangszigetelés miatt. Esetleg hívd ki a zsarukat, majd ők is megmondják, hogy hülye vagy.
2018. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mint írtam, máshonnan nem hallom, pedig körülöttem minden lakásban élnek emberek, beszélnek, stb. Nem olvastad figyelmesen, ez tényleg hangos, nem a falak miatt van, hanem tényleg nem normál hangerőt használ.
2018. nov. 8. 13:35
 10/26 A kérdező kommentje:
Panelban nőttem fel, tudom, mi a normális áthallás, normális hangerő, és mi nem az.
2018. nov. 8. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!