Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért lettek ellenségesek...

Miért lettek ellenségesek velem, mikor megtudták, hogy tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés

Tök normális családnak hittem őket... Eddig kedvesek voltam velem, az apját meg egy tünemény kedves embernek ismernek ismertem.


Igen ám, de megváltozott a dolog és most 180 fokosnfordulatot vett az egész. Én elutasítottam a fiúkat, aki udvarolgatott nekem, barátnője is volt akkor, de nem miattam szakított vele. Nem is kértem tőle ilyet, viszont lehet ők azt hiszik, hogy próbáltam bekavarni...


Azóta bunkók, de nagyon, egyszer a nyitott ablaknál kiröhögtek amikor sétáltam... Az apja sorozatban ócsárilt, a szemebe nem. Na az anyja. A szemembe is. A testvére kipletykál, kiröhök.


Hányingerem van az egész bagázstól... Örülök, ha nem látom őket. A mamája is egy kedves nő volt, beszélgetett, most nem is köszön.


Csak nem értem ezt az egészet, mert nem csináltam semmi rosszat. Nem is sértettem meg, meg amúgy is felnőtt má szegény gyerek, mit szólnak be, kivel akar járni... Ez egy vicc, ha összejöttem volna vele, mit műveltek volna.


A pláne, hogy okuk sincs rá, normális családom van, normálisnak tartom magamat, nem tudom mit kérik ki annyira, hogy szóbaállt velem a fiúk, mégha nem is akartam én az egészet.


Addig kedvesek, miután "úgy" kerültem képbe, bunkók és p.rasztok. Mégcsak egy rossz szót se szóltam semmi. Nem ém nyomultam, hanem a srác, mégcsak rá sem mertem nézni, ha szembejött, nehogy az legyen...


Meg nehogy már szegény gyerek ne dönthesse el jóval 20 felett, hogy kivel akar lenni.


És elképzelése m sincs, hogy mért csinálják, komolyan... Mindenesetre most mégjobban örülök, hogy kimaradtam ebből a családból.


2018. nov. 8. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elgépelésekért bocsi.
2018. nov. 8. 20:21
 2/5 anonim válasza:
Bunkók
2018. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte 101, hogy a srác kamuzott valamit rólad...Írtad is, hogy mikor bepróbálkozott nálad, volt közbe barátnője...Én egy ilyen embertől semmin nem lepődnék már meg :D
2018. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyre inkább biztos vagyok benne én is, a csajnak legalábbis. A csajnak biztos, már arra sem mertem nézni... De egy rendezvényen, amin ott volt mellette a barátnője, kidülledt szemmel folyamat engem bámult és nevetett, ő meg nem vette észre.


Tudtam, hogy ez van... Szánalmas, hogy mentse a bőrét.

2018. nov. 8. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet.

Olyan család, ahol egy történést úgy kibeszélnek, hogy teljesen torzítják az egészet, és mindent elhisznek amit kitalálnak.


Én családom is ilyen egy lánnyal aki a családba bekerült. Kedvesek voltak, aranyosak vele, de miután hallottak pletykát róla, a lányt meg sem hallgatták, hanem kibeszélték, és már szidták is ezerrel.

És az idős szülők szokása, hogy teljesen belemásznak mások magánéletébe, és ítélkeznek folyamatosan és osztják az észt.


Velem már annyiszor csináltak hasonlót más emberek, hogy megtanultam élvezni a veszekedést, és még ha teljesen ok nélküli a konfliktus is, beszállok a veszekedésbe, és én is ok nélkül oltogatom őket.


"És elképzelése m sincs, hogy mért csinálják,"

Mert amint látod, eszméletlenül bolondok.


"y kimaradtam ebből a családból."

Óriási szerencse. :D

2018. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!