Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik országban éltek? Ha...

Melyik országban éltek? Ha magyarban élsz akkor melyik megyében? Milyen az ottani helyzetetek? (munka, lakhatás, életkörülmények, megélhetés stb. )

Figyelt kérdés
Remélem semmi rossz dolgot nem kérdezek?

2018. nov. 16. 01:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Én Baranyamegyében lakom
2018. nov. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Vas megye. Itt jó az élet. Van házam, munkám.
2018. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Pest. Mindig itt éltem, szeretem.
2018. nov. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Fejér megye. Szalag munkás az Isten, a fehér köpenyes nem kap munkát. Ezért BP-n keres munkát akinek nem számunkása van. Napi több tízezer ember igázik. Munka hiány miatt Fejér megyéből.


Ellenben, sok állás van, amihez 6 általános elég.

2018. nov. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Komárom-Esztergom megye. Semmi bajom nincs vele, szererem. Van minden ami kell
2018. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
London UK. A szoba ára amit berlek elviszi a fizetésem 60%-at, de nincs okom a panaszra így sem.
2018. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Magyar, Budapest.

A megélhetés szerintem még itt sem jó. Pl ha nincs állatjó végzettséged, akkor marad valamilyen robotmunka.

Aki nem saját lakásban lakik, az pedig elveszett. Én sajátban lakom, így spórolással kijövök anyagilag.


Nem szeretem Budapestet, túl nagy, túl zsúfolt, ez a rengeteg ember nem való nekem. Én akkor érzem jó magam, ha legyaloglok 2 km-t és nem találkozom emberrel.

2018. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Bács megye. Jó munkám van, sok szabadidővel. Állami szervnek dolgozok, itt megyei szinten is jó fizetéssel, még országosan is korrektül megállja a helyét a bérem. Albiban élek egyedül, magamra mosok, főzök, takarítok. Mindent önállóan intézek, még a maszturbálást is. 30F
2018. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Németország.

Egyetemen tanulok, mellette 6 órában dolgozom, de néha szombaton is. Egy érettségivel keresek 365000 Ft ot magyar pénzbe váltva, a lakásom ismerősök által elég olcsó, az árak hasonlóak mint Magyarországon. Diplomával majd keresek egy jobb munkát,még jobb lesz a megélhetés. Aki beszél németül, annak ajánlom az országot, itt jók a körülmények.

2018. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Erdely, Csíkszereda. Stabil eleg jol fizeto munkahelyem van, fizetesem 1/4 eleg 2 szobas központi lakasra, plusz kapok alberlettamogatast, es van sajat hazam videken. Megelhetes meg igenyektol fugg, akinek nem rozsadombi elet kell, az siman meg tud elni. Hatrany hogy itt a tel 2-3 honappal tobbet tart es kemenyebb, nem art ha hatekonyan tudsz futteni.
2018. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!