Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van 1 k. ög aki feljelentgeti...

Surpielele kérdése:

Van 1 k. ög aki feljelentgeti apámat és ideje lenne-e a viszonzásnak?

Figyelt kérdés

Mint említettem felül ez megy de egyik hozzátartozója németországban dolgozik(magyar vállalat) és, hogy mindkét ország családiját felveszi, maga a kérdés annyi, hogy legális-e ez?

Válaszokat köszönöm.



2018. nov. 17. 17:31
 1/5 buszter ***** válasza:
Inkább azt deritsd ki, hogy miért jelntget fel? Valami oka csak van. Ha meg elmedeteg... Mármint tenyleg vmi szellemi probléma akkor a rendőrség úgyis tudni fog róla.
2018. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 buszter ***** válasza:
Elmebeteg akart lenni, elirtam. Bocsi
2018. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem elmebeteg, csak valami fóbiája van a családunkal szemben...

Múltkor meg kutyánk hurokkal jött haza a nyakán rá 1 hétre meg egy jó 3cm átmérőjű lyukkal az oldalán, megsem mentem át balhézni, holott tudtam, hogy ő(ők) volt(ak)...

2018. nov. 26. 05:50
 4/5 buszter ***** válasza:

Kutyát kínozza? Akkor lehet mégis elmebeteg... Különben meg miaz, hogy a kutya hazajött? Egyáltalán miért ment el? ha nincs is láncra verve, de legalább az ingatlan területét ne hagyja el.


Eddig a válaszodból meg mindig nem derült ki hogy mire van szüksége a szomszédnak. Azt deritsd ki mit akar. Titeket basztatni az nem ok hanem eredmény. Miért basztat titeket? Pl. zavarja a gyerekzaj - tehát lehet egyedül van és csak társaságra van szüksége csak nem tudja kifejezni magát. Megoldas erre hivjatok meg ebédre ismerkedjetek jobban össze. - de ez csak egy példa!

2018. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért megy el, mert kan, náluk meg van egy nőstény, aztán mindig átjárt, de eleinte „nagyon aranyos” volt hogy puszizkodott a 2 kutya utána napról napra egyre jobban belénk kötött, múltkor hazaérek suliból, apám üvölteti a mulatóst, megyek lehalkítom... lecuccolok erre csöngetnek megyek ki és csodák csodája itt a rendőrség... mázli, hogy egyikük ismerős volt így csak egy „ilyet többet ne” résszel elintézte, másik meg, hogy apám az újságos hajnalban hordja egy településsel odébb és 2 sofőr nagy spanja így lerakják(rakták) nemsokkal a házunk előtt erre feljelenti mind2-őt, hogy „ő nem tud miattuk aludni” holott már 4kor kint cigizget az ablakban meg a barátnője csáümpázik fel hozzá fél 5re a busz meg 5:15 fele kerüli el a házat, de sajnálatára az egyik sofőr nagy részvényes a vállalatnál így nem sokat ért el a feljelentésével csak annyit, hogy pontosan megtudtuk, hogy ő volt aki jelentget. Én igazából próbálom húzni a dolgot ameddig lehet, de már eléggé el van szállva magától. Nem ütöttem meg nőt és nem is tervezem, de ez már szó szerint gáz ráadásul közvetlen szomszédunk szóval, én már nem értek semmit.
2018. nov. 30. 07:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!