Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért mondják, hogy ha nem...

Miért mondják, hogy ha nem szeretem Budapestet, költözzek el (mármint: most, azonnal)?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy felismerhető leszek (már úgy értem a GyK berkein belül), de nem baj.


Budapesten nőttem fel, de nem szeretem.

Nem való nekem ez a tömegnyomor, a városi élet, mint olyan maga, a kevés (és egyre kevesebb) zöld és maga Budapest se fog meg igazán.


Álmom, hogy elmehessek innen, Magyarországon belül maradva, Pilis-hegység, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron vagy Vas megye...

Ugyanakkor úgy képzelem el ezt az egész költözősdit, hogy legyen előtte meg a piacképes végzettségem, dolgozzak is benne, végre gyarapodjon és ne fogyjon a pénzem, legyen rendezett hátterem; sőt, én a párkapcsolatot is megvárnám vele. Aztán a párommal, együtt, már ha neki is tetszik az ötlet.

Tanulok is, egy rokonnal tartom a kapcsolatot, de nem valami egészséges, konkrétan pár évet jósoltak neki az orvosok, idézem: "épp hogy csak rákot nem diagnosztizáltak".


Miért most hagynám itt Budapestet? Ez a kérdésem, komolyan. :)


2018. nov. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon buta vagy kérdező.


"Ugyanakkor úgy képzelem el ezt az egész költözősdit, hogy legyen előtte meg a piacképes végzettségem, dolgozzak is benne, végre gyarapodjon és ne fogyjon a pénzem, legyen rendezett hátterem; sőt, én a párkapcsolatot is megvárnám vele. Aztán a párommal, együtt, már ha neki is tetszik az ötlet."


Tehát annyi kell, hogy meg legyen a piacképes végzettséged és fel vegyenek ott dolgozni ahová költözni akarsz vagy nem? Ez még oké, de a barátnőd szerinted mit fog szólni hozzá, hogy elmész világgá és neki is veled kell mennie? Ott fogja hagyni a rokonait és a baráti körét? Lehet, hogy te ott fogod, én is ott hagynám simán, de nem minden ember ilyen. Sőt lehet Budapestet sem akarja otthagyni. Az a logikus ha ott keresel barátnőt, ahol élni akarsz.

2018. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi alapján hiszel férfinek? Ez amúgy komolyan érdekel is.



Még 5-10 évig ne ismerkedjek? :D



Amúgy én nem szoktam lebutázni embereket.

2018. nov. 18. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Látod kérdező, ha lenne párod és el akarnál költözni, kirakna mint macskát szarni. Miért akarod lekötni magad?

2018. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem így gondolom...
2018. nov. 18. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, te viszolyogsz a fővárostól és vágysz a Dunántúlra, nem mások akarnak "elkergetni". Nem igazán értem a kérdésed lényegét. Nyilván mindenki akkor költözik, amikor minden feltétel adott. Aki azt mondják, hogy csomagolj és már holnap menj, azok valszínűleg nincsenek tisztában az anyagi helyzeteddel és az egzisztenciáddal.
2018. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!