Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szóltok az alábbi, valóság...

Mit szóltok az alábbi, valóságban is megtörtént pszicho történethez?

Figyelt kérdés

A link a történethez:

[link]



2018. nov. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szomorú hogy ilyen beteg emberek léteznek, és ezzel életeket tesznek tönkre. szerintem mondjuk a pasasnak le kellett volna tojnia a leveleket és beköltözni. nemhiszem hogy lett volna töke a zaklatónak csinálnia is valamit.
2018. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, vannak ilyen emberek. Szerintem egyértelmű, hogy a szemben élő szomszédjaik, Langfordék voltak. A levélíró fantom nehezményezte, hogy felújították a házat, ezzel megváltoztatva azt és amikor Broaddusék le akarták bontatni, akkor is Langfordék ellenkeztek a legjobban, mert szerették nézni a házat. Ez felér egy vallomással.
2018. nov. 19. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem fizettek egy házőrt, építettek kapukat? Ki lehetett volna deríteni. Biztosan kevesebb pénz, minthogy elköltöznek stb
2018. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy miért nem lehetett váltott őrséget állítani pl. a postaláda figyeléséhez. Az amcsik úgy tűnik, ennyire debilek.
2018. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bekamerázták a házat. Ezek szerint a postaládára nem látott rá a kamera, vagy nem rögzítették a felvételeket, vagy akkor ment a levélbedobó, amikor áramszünet volt. Vagy ha rá is látott a kamera, akkor is a figyelő éjjel mehetett oda, felére húzott kapucnival, hogy ne legyen felismerhető.

A helyében ezt tettem volna: Olcsón lehet kapni akkus HD mikrokamerát, ami akkor működik, ha mozgást érzékel. Egy rá ragasztott mágnessel észrevétlenül lehet rögzíteni a postaládán belül, egy mozdulattal. Néhánymozgásérzékelős fényvető még a külső falakra, hogy éjjel is jó képek készüljenek. De biztosan nem értett ezekhez a tulajdonos. A kamerás cégtől is lehet, hogy a legolcsóbb, legegyszerűbb készletet kérte beszerelni.

Az USA-ban több félnivalójuk van, mert szinte bárkinél lehet fegyver. Kerítést építeni nem egyszerű, mert egyes kertvárosokban a környéken lakók hozzájárulása is kell. Ott az a szokás, hogy az előkertekben nincs kerítés. Maximum sövény, de az is megadott magasságig. A biztonsági ember is minimum 4000 dollárjukba fájt volna havonta.

2018. nov. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!