Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az emberek miért hiszik azt...

Az emberek miért hiszik azt hogy körülöttük forog a világ?

Figyelt kérdés

Reggel 8tól délután 4ig felújítást végzek a panel lakásomban. Jön fel az egyik szomszéd ordibálva hogy ne ilyenkor csináljam mert nyugdíjas és nem hallja a tv-t.

Kérdeztem akkor mikor csináljam. Azt mondta hogy vasárnap csinálhatom mert akkor egész nap nincs otthon.

Jót röhögtem aztán rácsaptam az ajtót. A másik hogy ő is fog egyszer hangosabb munkákat csináltatni...

Sok emberrel foglalkozom és azt veszem észre hogy rengetegen így állnak hozzá a társadalomhoz.


2018. nov. 26. 11:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem. Én tudom .
2018. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Pfff...akkor lehet Ő nincs otthon, de akkor meg az egész ház fog ráripakodni, mert a vasárnap kb. sehol nem lehet zajongani. :D
2018. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
vén kommunistát le kell szrni
2018. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ez az általános, normális, hogy hétköznap, napközben végzi el az ember az ilyen munkákat, nem korán, nem este, nem hétvégén, nem ünnepnapon. Szerintem a házirendben is ez van leírva. Nálunk egyébként minden hétvégén fúrnak, sokszor már reggel 6-kor :D Vagy van, aki egy-egy ünnepnapot fúr végig. Szóval nekem veled nem lenne bajom :)
2018. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Miota ujitod (hány hete, honapja)?
2018. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
most kezdtem ma hétfő reggel, de 6-8 hónapig el fog tartani szóval örülök hogy boldogíthatom az öreget.
2018. nov. 26. 12:12
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

"Reggel 8tól délután 4ig felújítást végzek a panel lakásomban"

"6-8 hónapig el fog tartani "


Szerintem ennek a többi lakó sem fog örülni.

2018. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
6-8 hónap? Nincs ennyi munka egy (panel) lakáson, ha minden nap csinálod. 1-2 hónap alatt teljesen fel lehet újítani egy lakást. 6-8 hónap alatt újat lehet építeni, bakker.
2018. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet úgy élni, hogy az mindenkivel kompatibilis legyen és mindenkinek megfeleljen. Az idősek amúgy is hobbit csinálnak abból, hogy mindenbe belekötnek. Szerintem, ha valaki panelba költözik el kell fogadnia, hogy ez ezzel jár. Mondom ezt úgy, hogy panelban élek.

Egyébként azért hiszik azt az emberek, hogy körülöttük forog a világ, mert a saját világukban nyilván ez így van és nehéz elfogadni, hogy más is létezik, nem csak önmaguk.

2018. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Megköszönhetné, hogy dolgozol, mert az jobb, ha nem hallja a tv-t, úgyis elég szar a műsor. Még a kép eltűnésén kellene fáradoznod. Olvasson könyvet.
2018. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!